rozwińzwiń

Play

Okładka książki Play Kylie Scott
Okładka książki Play
Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Marcin Kowalczyk

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Drugi tom jeszcze lepszy niż pierwszy. Polubiłam Anne i Mala wspaniała para. Dialogi niesamowite uśmiałam się nie raz. Polecam.

Mal jest nieziemski i szalony. Kocham

Mal jest nieziemski i szalony. Kocham

Kolejna zabawna i lekka część serii. Polecam, książka pełna zabawnych fragmentów 😁

2010

Sto razy lepsza niż pierwszy tom! Nie zrozumcie mnie źle, podobała mi się tamta historia, ale czegoś zabrakło i nie kliknęło. Mal i Anne to postacie, które o wiele bardziej do mnie przemówiły i które pokochałam od pierwszego zdania! Są zabawni, cudownie pokręceni i obserwowanie rozwijającej się relacji sprawiało mi mnóstwo radości.

Do tego ten humor! Nie mogłam przestać się uśmiechać i parskać pod nosem! Tym razem totalne Love ❤️

Do tego ten humor! Nie mogłam przestać...

Uwielbiam Mala i Anne. Wybuchową z nich para trzeba przyznać. Szybka akcja to chyba znak rozpoznawczy tej serii. Tu nic nie jest wolo rozwijającą się akcją, dodatkowo Mal wprowadza niezły zamęt aż mi się w głowie kręciło. Kocham. Polecam.

Bardzo fajna,polecam

Bardzo fajna,polecam

Mal był tak pozytywnie zakręcony, że praktycznie przez cały czas uśmiech nie schodził z twarzy 😄
Seria jest mega 🔥

Seria jest mega 🔥

Dla mnie lepsza niż tom pierwszy. Słowotok Mala bawił mnie okrutnie 😉

Dla mnie lepsza niż tom pierwszy. Słowotok Mala bawił mnie okrutnie 😉

Play opowiada historię Malcolma i Annie. Kocham Mala, nie da się go nie kochać. Jego dziecinność, jego komiczne podejście do niemal wszystkich sytuacji, jego wrodzony luz- nie da się go nie polubić, to naprawdę fantastyczny, choć szalony, facet. Z drugiej strony ma serce na dłoni i już w poprzedniej części pokazał jaki z niego dobroduszny facet biorąc pod uwagę jego zachowanie w stosunku do Evie. Nasi bohaterowie tym razem nie biorą ślubu, a decydują się na udawany związek. Annie potrzebuje współlokatora, Mal potrzebuje kobiety co by zmienić swój wizerunek i zadowolić Mamę, którą kocha nad życie. Ale gdy udawanie przechodzi na coraz bardziej poważne tory i granica zaczyna się zacierać.. cóż, nawet tak ciekawa postać jak Mal może się w końcu pogubić. Jednak historia Mala i Annie, ich wspólnej drogi ku przyszłości, którym towarzyszą przekomarzanie, śmiech (dużo śmiechu!) ale też i łzy i tragedie jest jedyna w swoim rodzaju. Mal ratuje Annie wielokrotnie, czy ona też zdoła go uratować? Świetna para, wspaniale poprowadzona opowieść, przy której nie można się nudzić, a przy okazji gdzieś między wersami pokazuje, że nawet największy klaun ma swoje problemy i nie wie jak im zaradzić.Te dwa tygryski to prawie moja ulubiona para z wszystkich części ;-)

Znalazłam tu to co lubię - w treści słyszałam muzykę. Przy okazji świetnie się bawiłam z Malem i Anne.
On sprawia wrażenie Piotrusia Pana, choć jego serce krwawi. Ona to twardo stąpająca 0o ziemi realistka, której dusza tęskni za bliskością. Są salwy śmiechu, ale są też łzy.
Znalazłam tu efekt wow, którego zabrakło w poprzednim tomie. Zdecydowanie na tak!

1 126
  • 2018