Kup teraz - 15 ofert w cenie od 12.90 zł do 37.00 zł

Play

Kylie Scott Wydawnictwo: Editio Cykl: Stage Dive (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-03-25
Marcin Kowalczyk
Editio
Stage Dive (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Marcin Kowalczyk
Editio Red

Play opowiada historię Malcolma i Annie. Kocham Mala, nie da się go nie kochać. Jego dziecinność, jego komiczne podejście do niemal wszystkich sytuacji, jego wrodzony luz- nie da się go nie polubić, to naprawdę fantastyczny, choć szalony, facet. Z drugiej strony ma serce na dłoni i już w poprzedniej części pokazał jaki z niego dobroduszny facet biorąc pod uwagę jego...

Znalazłam tu to co lubię - w treści słyszałam muzykę. Przy okazji świetnie się bawiłam z Malem i Anne.
On sprawia wrażenie Piotrusia Pana, choć jego serce krwawi. Ona to twardo stąpająca 0o ziemi realistka, której dusza tęskni za bliskością. Są salwy śmiechu, ale są też łzy.
Znalazłam tu efekt wow, którego zabrakło w poprzednim tomie. Zdecydowanie na tak!

Pierwszy tom serii od Kylie Scott przemówił do mnie oryginalnym pomysłem i interesującymi głównymi bohaterami. 8.5 to wysoka ocena, którą z przyjemnością dałam “Lick” – do dziś miło wspominam Davida oraz Eve! W końcu, po wielu miesiącach ociągania się, zabrałam się za drugą część serii. Jak wypadło “Play”? W skrócie ujmując, nie najlepiej.

Pomysł na książkę bardzo przypadł...

Oo całkiem całkiem. 6/10
Główny bohater jakby miał "nie równo pod sufitem" a bohaterka nijaka (takie moje wrażenie). Humor i dialogi zabawne.

Moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części. Oprócz wzruszeń i naprawdę gorącej atmosfery jest też ogromna dawka humoru, która jeszcze wspominam😁😁😁. Czas na tom III.

Na półkach: , , , , ,

Mal nie potrafi poradzić sobie z perspektywą utraty bliskiej mu osoby, postanawia za wszelką cenę ją uszczęśliwić i tak ląduję u Tygryska w mieszkaniu. Anne to osoba nad wyraz dojrzała na swój wiek, jednak dzięki Malcolmowi ponownie odnajduje radość z życia. Humor Mala rekompensuje wszystko - przewidywalną akcję a nawet czasami przydługie rozmyślania Anne.

Na półkach: , , , , , ,

Mal jest fantastyczny :D Nieźle się ubawiłam przy tej książce, co nie znaczy, że nie było w niej smutnych momentów... W każdym razie nie można się przy niej nudzić, a to najważniejsze!

Najbardziej humorystyczna częśc tej serii dzięki podejściu Mala :D cudowna, urocza, momentami sentymentalna ale ogólnie cudnie się czyta :)

Mal to mój ulubiony bohater, więc jak tylko przeczytałam opis książki, to stwierdziłam, że chcę poznać jego historię.
Pochłonęłam ją ekspresowo i świetnie się przy niej bawiłam.
Cieszę się, że zostało pokazane, że to nie jest taki zwykły śmieszek podrywacz, tylko, że za jego uśmiechami i żartami kryje się dużo ukrytych emocji niezwiązanych z radością.
Przekonałam się...

Polecam. Przyjemna i zabawna lektura. Najbardziej podobała mi się w niej postać Mala, który jest szalony i nieprzewidywalny, a przez to niezwykle barwny.

• 2018
  • 2019