Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Inne

Oficjalne recenzje i

Przyjaźń na zawsze

Link do recenzji

Liczyłam na coś więcej. Przez 3/4 książki nic się nie dzieje. Dostajemy tylko rozterki nastolatek.

Fajne, książki o psychopatach to to co lubię. Lekka i ciekawa.

Ciągnie się i męczy; nie dla mnie..

"13 minut" to zdecydowanie książka z mrocznym, dziwnym klimatem. Do około 250 strony mamy wrażenie, że już nic nas nie zaskoczy, ponieważ "główna" zagadka została rozwiązana. Natomiast ostatnie 100 stron pozytywnie mnie zaskoczyło. Polecam!

Przeczytana w ramach Wyzwania Czytelniczego na styczeń 2021. Skoro sam Stephen King na okładce anonsuje powieść tak: „ poruszający i wciągający! Wprost nie mogłem się oderwać. ”, to miałam prawo oczekiwać, że będzie to fenomenalny thriller. Aż tak nie było, ale bardzo przyzwoicie, szczególnie, że „13 minut" to powieść dla dużo młodszego niż ja czytelnika. Thriller to może...

Muszę przyznać, że już na pierwszy rzut oka zarówno sam tytuł książki, jak i okładka sugerują, że czytelnika czeka czas przepełniony intensywnymi oraz mrożącymi krew w żyłach doznaniami. Sarah Pinborough stworzyła historię mającą na celu ukazanie czytelnikowi okrutnego świata nastolatków zdominowanych przez wszechobecne media społecznościowe.

Główną bohaterką książki jest...

Wciągająca, po lekkim kryzysie czytelniczym ta poszła migiem. Daje 8 za zakończenie.

Mocny thriller, który ukazuje czające się w człowieku zło. W jednej z małych angielskich społeczności dochodzi do tragedii. W ostatniej chwili zostaje wyłowiona z rzeki i odratowana nastolatka. Co się stało tamtego dnia i co mają z tym wspólnego dwie przyjaciółki dziewczyny? Książka pokazuje mroczny i bezwzględny świat dzisiejszych nastolatek, ich walki o względy i...

Liczyłam na coś więcej, dostałam schematyczną, przewidywalną powieść. Intrygujący początek zamienił się w bardzo przeciętne czytadło, o którym za tydzień nie będę pamiętać.

Spodziewałam się czegoś więcej.
Książka okazała się niestety dość przewidywalna. Łatwo i szybko się ją czytało ale prawdę mówiąc nie wciągnęła mnie za bardzo ta historia.

• 2018
  • 2019