Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

Dziecko

Fiona Barton Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Kate Waters (tom 2) Seria: Thriller psychologiczny kryminał, sensacja, thriller
The child
Data 1. wydania:
2017-06-29
Agata Ostrowska
Czarna Owca
dziecko dziennikarka manipulacja mistyfikacja poszukiwanie prawdy rozpacz szantaż śmierć thriller trauma zabójstwo
The child

Kiedy prawdę zastępuje milczenie

Link do recenzji

Elo, elo 5, 2, 0 🖐🏻

Jak Wasz weekend? Co ciekawego czytacie? 😁

U mnie na tapecie są trzy książki 🙈🙊 Pierwsza to "Fascynacja" @adrian_bednarek_autor, druga to "Odpłata" @agnieszka_jez_pisarka, a trzecia to "Kochanie, nie okłamuj mnie" @karolinawasilewskaautor 🙊🙈 Jak ja razie wszystkie mi się podobają, ale i tak najbardziej wymiata "Fascynacja"! 😁 Normalnie szok, co tu się...

Trochę przewidywalna, ale w sumie dobrze wymyślona i napisana historia. Wciągająca i szybko się czyta.

Seria z dziennikarką Kate Waters, dostarczyła mi ogrom emocji. Przyznam, że czytała książki bez odpowiedniej kolejności, teraz trochę żałuję, że nie sprawdziłam wcześniejtni tom, a ja przeczytałam go jako pierwszy. Jednocześnie każda z książek opowiada o innej historii, jedynie pojedyncze zmianki łączą cała serię w całość. Ale wracając do "Dziecka", Fiona Barton po raz...

Dziecko" dobrze się czyta. Bardzo ciekawa opowiadana przez kilka osób. Trzyma w napięciu do samego końca.
Takie lektury to moje ulubione.

Dobry i wciągający thriller psychologiczny. Wszystko jest dobrze przemyślane i opisane, bez zbytniego przeciągania czy wymyślonych, niepotrzebnych opisów. Ciekawa historia opowiadana przez kilku bohaterów potrafi zainteresować od pierwszych stron. Czyta się szybko i przyjemnie i choć w połowie można domyślić się zakończenia, nie można się od książki oderwać.

Początek nie zachęca
ale po każdej przeczytane stronie jest coraz lepiej

Wciągająca, trzyma w napięciu. Polecam!

Książkę oceniam na nieco powyżej przeciętną. Początek lekko się dłuży, powoli zarysowywując główny tytułowy wątek. Z czasem jednak akcja nabiera rozpędu, serwując czytelnikowi nawet kilka twistów. Ostatecznie rozwiązanie jest przyjemnie zaskakujące! Jednak nie wywróciła ona mojego czytelniczego życia do góry nogami. Mimo to "Dziecko" jest lekturą przyjemną, którą polecam do...

Zaczyna się makabrycznie - na placu budowy zostaje odnaleziony szkielet niemowlęcia. Reporterka jednej z londyńskich gazet postanawia pociągnąć dalej ten temat i próbuje skontaktować się z osobami, które przed laty mieszkały w pobliżu miejsca wstrząsającego odkrycia. Nie spodziewa się, że ta sprawa okaże się aż tak bardzo skomplikowana i wyczerpująca emocjonalnie.
Od razu...

Świetna książka z każdą kolejną stroną coraz bardziej się wciągałam, a na końcu już nie potrafiłam się oderwać. Zakończenie świetne :) Polecam!

• 2018
  • 2019