Dziecko

Fiona Barton Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Kate Waters (tom 2) Seria: Thriller psychologiczny kryminał, sensacja, thriller
The child
Data 1. wydania:
2017-06-29
Agata Ostrowska
Czarna Owca
dziecko dziennikarka manipulacja mistyfikacja poszukiwanie prawdy rozpacz szantaż śmierć thriller trauma zabójstwo
The child
Kate Waters (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Agata Ostrowska
Thriller psychologiczny

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Kiedy prawdę zastępuje milczenie

8 Link do recenzji

Książkę czytało się bardzo szybko, bo przedstawiona historia była tak ciekawie poprowadzona, że bez odrywania, chciało się wiedzieć jak to się potoczy, co to się okaże, co wyjdzie na jaw i jak bardzo szokujące to będzie. Kate jest dziennikarką pełną gębą, to znaczy, że od małego ziarenka potrafi dokopać się do korzeni i w większości to ona, zajmuje się rozwiązywaniem...

Bardzo dobry thriller psychologiczny. Na końcu poleciały mi łzy - kilka osób bardzo cierpiało przez lata, zanim historia złożyła się w całość i mogły zaznać choć trochę spokoju.

Podczas prac budowlanych jeden z pracowników przez zupełny przypadek znajduje zaskakujacy pochówek. Mianowicie zauważa maleńkie kości w resztkach folii i papieru. Po zaskakującym odkryciu zwłok niemowlęcia, lokalna gazeta przedstawia wzmiankę o odnalezionym dziecku. Ten krótki opis zatacza nowe koło i wywołuje lawinę wspomnień nie tylko u matki, ale również u innej kobiety,...

Fajny thriller pełen zwrotów akcji. Do końca nie wiedziałam co i jak. Wciągająca historia.

Na półkach: , , , ,

To byłby dobry thriller! Serio! Fiona Barton ma lekki, przyjemny styl i komponuje tak przyjemne krótkie rozdziały, że aż się strony same przewracają jedna za drugą. Ten typ to taki niedzielny thriller idealny.

Ma tylko jedną jedyną wadę: jest do bólu PRZEWIDYWALNY.
Niestety.
Praktycznie od samego początku wprawiony czytelnik łączy fakty i wie wszystko. Główny twist jest...

Bardzo fajnie się jej słuchało. Od początku autorce udało się mnie zaciekawić. Trafne opisy postaci, bardzo realistyczne. Polecam

Ciekawa fabuła, lekko się czyta.

Nie jest to historia ,która mocno zaskoczy, ale na pewno nie należy do szczęśliwych. Dużo smutku i rozpaczy i traumatycznych przejść.
Znaleziono zwłoki dziecka zakopane w ziemi. Okazuje się , że szczątki leżały tam dość długo. Czyje to dziecko ,czemu zostało tam zakopane? Tego dowiemy się z lektury "Dziecko" Fiony Barton. Książka należy do grubszych ,ale przyjemnie w miarę...

Na półkach: , , , , ,

Bardzo ciekawa, wciągająca książka. Na początku pomyślałam,że dość nudna i bardziej obyczajowa niż thriller. Ale jest to thriller psychologiczny,więc całą tą obyczajowość można wybaczyć.
Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki noworodka . Policja,a przede wszystkim dziennikarka Kate próbują odkryć tajemnicę: kim jest dziecko. Wydarzenia poznajemy z perspektywy kilku...

Jedno dziecko. Dwie traumatyczne historie. Wiele tajemnic. Poruszająca powieść

Dyskusje