rozwińzwiń

Katarzyna Ciążyńska

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Przeczytana w dwa dni:) to chyba mówi samo za siebie:) każda historia była ciekawa, nie było momentu gdzie kartkowałam strony czekając opowieści "tej drugiej". Oba wątki były ciekawe i warte poznania.
dam 8. Było warto spędzić z nią czas

dam 8. Było warto spędzić z nią czas

Ciekawe zakończenie.
Początkowo można odnieść wrażenie, że to jakaś obyczajowa historia, ale później się rozkręca i trzyma w emocjach.

Ciekawe zakończenie.

Historia skupia się na dwóch kobietach(Agatha i Meghan) i Meghan jest żoną i matką dwójki dzieci , a także jest w ciąży , a Agatha jest samotna i bardzo pragnie dziecka i w pewnym momencie Agatha zbliża się do Meghan mając w tym swój cel… Powiem szczerze , że książka ogólnie jest dobra , ale liczyłem na coś lepszego. Historia w zasadzie jest podzielona na dwie części. Pierwsza część jest trochę nudnawa , ale w drugiej historia się rozkręca i nawet trzyma w napięciu choć jednak zakończenie przewidywalne. Co do bohaterek to jakoś obie mnie irytowały. Chyba nawet nie było ani jednej osoby w książce , którą był polubił. A w pewnym momencie z Meghan wyszła straszna egoistka , ale nie będę spoilerował

Dla mnie jako dla mamy malutkiego dziecka bardzo poruszająca historia , cały czas czułam napięcie co stanie się z porwanym Benem a zarazem nie chciałam oceniać porywaczki ponieważ jej również los nie oszczędzał. W mojej ocenie bardzo wstrząsająca książka którą zapamiętam na długo

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna. Polecam.

Świetna. Polecam.

Zgodnie z zapewnieniem z okładki, spodziewałam się zawrotnego tempa akcji. W moim odczuciu ani przez moment tak nie było. Raczej nie zapamiętam tej historii. Na plus dobry styl autora, więc czytało się przyjemnie.

Lubię książki, w której jest mało bohaterów.
Lubię książki, które pokazują sytuację ze stron dwóch czy więcej bohaterów.
Motyw porwania dziecka pojawia się w wielu książkach ale zawsze można znaleźć nowy pomysł :)
Książka wciągająca. Warta przeczytania.

Lubię książki, w której jest mało bohaterów.
Lubię książki, które pokazują sytuację ze stron dwóch czy więcej bohaterów.
Książka wciągająca. Warta przeczytania.

Mega wciągająca lektura, nie mogłam jej odłożyć! Fantastycznie wykreowane bohaterki, wartka akcja i niesamowite emocje. Gorąco polecam, książka warta przeczytania.

Myślę że książka jest bardzo dobra. Koniec jest dość oczywisty, ale i tak jest wciągająca. Akcja rozgrywa się trochę mozolnie, ponieważ zanim zacznie się coś dziać trzeba przeczekać kilka rozdziałów. Czytanie idzie bardzo szybko.

Motyw dość oczytany ale książka jest dobrze napisana. Pozycja czysto rozrywkowa. Autor nie rozpisuje szeroko wątków pobocznych. Mimo, że zakończenie dość przewidywalne na minus książka kończy się 50 stron przed końcem.

• 2018
  • 2019