Raj nie istnieje

HarperCollins Polska
2018-02-15
2018-02-15
Katarzyna Ciążyńska

Zgodnie z zapewnieniem z okładki, spodziewałam się zawrotnego tempa akcji. W moim odczuciu ani przez moment tak nie było. Raczej nie zapamiętam tej historii. Na plus dobry styl autora, więc czytało się przyjemnie.

Lubię książki, w której jest mało bohaterów.
Lubię książki, które pokazują sytuację ze stron dwóch czy więcej bohaterów.
Motyw porwania dziecka pojawia się w wielu książkach ale zawsze można znaleźć nowy pomysł :)
Książka wciągająca. Warta przeczytania.

Mega wciągająca lektura, nie mogłam jej odłożyć! Fantastycznie wykreowane bohaterki, wartka akcja i niesamowite emocje. Gorąco polecam, książka warta przeczytania.

Myślę że książka jest bardzo dobra. Koniec jest dość oczywisty, ale i tak jest wciągająca. Akcja rozgrywa się trochę mozolnie, ponieważ zanim zacznie się coś dziać trzeba przeczekać kilka rozdziałów. Czytanie idzie bardzo szybko.

Motyw dość oczytany ale książka jest dobrze napisana. Pozycja czysto rozrywkowa. Autor nie rozpisuje szeroko wątków pobocznych. Mimo, że zakończenie dość przewidywalne na minus książka kończy się 50 stron przed końcem.

Ksiazka nie ma wartkiego biegu akcji, ale szybko się ją czyta,jest zdecydowanie wciągająca.

dwie skrajnie różne kobiety - jedna jest piękna, ma kochającą rodzinę, a druga ma pustkę w sercu i tragiczną przeszłość.
jedna ma trójkę dzieci, druga desperacko pragnie chociaż jednego.

co do stylu nie mogę się do niczego przyczepić. nie jest wybitny, ale płynnie się czyta i z pewnością to sprawiło, że odłożenie ,,raj nie istnieje'' stało się dla mnie trudnością....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra, wciągająca. Ciekawy sposób narracji. Sama historia nie przesadzona, wygląda jakby mogła się rzeczywiście wydarzyć. Początek może być trochę nudnawy, ale potem się już rozkręca.

Mimo, iż w zasadzie od pierwszych stron wiedziałam kto będzie tym złym i jak potoczy się fabuła, bo było to w miarę do przewidzenia... To i tak książkę czytało się świetnie. Nie jest przesadzona, historia dość wyważona co pozwala naprawdę szybko chłonąć każdą kolejną stronę i czekać na zakończenie - jedno z dwóch możliwych :) Przeczytajcie, pozycja do polecenia :)

Słyszałam wiele pozytywnych opini o tej książce jedna ona sama jakoś mnie nie zachwyciła !
Historia dwóch kobiet obie w podobnym wieku . Jedna z nich ma życie jakiego niechciałbym żaden z nas a ta druga jak się wydane idealne ! Ale czy oby napewno idealne ! Obie czego pragną to dziecka ! Obie w ciąży ! Ale czy napewno w prawdziwych czy urojonych ! Jak się skończy i rozkręci...

• 2018
  • 2019