Dionizos

literatura piękna
E-bookowo
2017-11-06
2017-11-06

Lekka, niezbyt skomplikowana ale prześmiewcza i bardzo poprawia humor ( może nie tak jak czekolada - ale całkiem nieźle )

To dość gorzkie obserwacje na temat rzeczywistości ubrane w ironiczną powłokę, książką trudno jednak się nie zachwycić- wartka akcja, spójna narracja, wspaniałe poczucie humoru.
Nagromadzenie zabawnych sytuacji związanych z romansem głównego bohatera i jego wybranką świetnie się czyta a jednocześnie trudno przewidzieć dalszą część historii. Z pewnością każdy spotkał się z...

Dodaj cytat z książki Dionizos