Tajemnice rodziny Wiscombe

Okładka książki Tajemnice rodziny Wiscombe
Christine Merrill Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura piękna
literatura piękna
Harlequin Romans Historyczny
The Secrets of Wiscombe Chase
Harlequin, HarperCollins Polska
2017-10-05
2017-10-05

1960

Zawarli małżeństwo, bo... jej ojciec i brat mieli chrapkę na jego stary i zaniedbany dom a on miał... zginać na wojnie. Tylko...
Bardzo zgrabna historia i mknie jak strzała do finału,
Zauważyć można, że wydawca wreszcie dba o czytelnika i znikają błędy redaktorskie a tłumaczenie jest bardzo staranne.
Jak na romans z dolej półki bardzo przyzwoite wydanie i historia.

2021

Taka sobie historyjka o zdradzie, miłości, wierności i stosunkach rodzinnych. Jak to w Harlequinie jest i lord jest i Kopciuszek, akurat tutaj mało wyrazisty.
Czytadełko takie sobie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Harlequin Romans Historyczny
  • 2017