Zostań do rana

Agnieszka Krakowiak-Kondracka Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Seria z fasonem literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Literackie
literatura polska
literatura obyczajowa, romans
Seria z fasonem
literatura polska

Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
10,0
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Niegrzeczne święta Meg Adams, Justyna Chrobak, Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński
10,0
Niegrzeczne św... Meg Adams, Justyna ...
Okładka książki Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska
10,0
Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska,...

Co by było, gdyby pewnego dnia okazało się, że mężczyzna, dla którego poświęciłaś karierę i przyjaciół, po prostu Cię wykorzystuje? Kobieta, którą kochasz od dzieciństwa, wybrała pieniądze, a nie Ciebie? To właśnie dramaty, z którymi przyszło się zmierzyć dwójce bohaterów fenomenalnej powieści obyczajowej Agnieszki Krakowiak - Kondrackiej „Zostań do rana”.
W zapomnianej...

Pełna emocji,wzruszeń dostarcza lektura.Wspaniała,piękna książka.

"Zostań do rana" jest to historia słodko - gorzka. Pokazuje jak łatwo jest stracić wszystko co się posiadało, dom, rodzinę, pracę, poczucie bezpieczeństwa. Czasami jest to moment, gdy spadają różowe okulary by odkryć prawdę o swoim życiu. W takiej chwili dobrze mieć kogoś, kto...

Bardzo podobała mi się ta książka. Dla mnie jest to najlepsza powieść autorki. Książka pokazuje , że warto uwierzyć w siebie. Wspaniali bohaterowie.
Polecam

To książka o "oswajaniu" siebie, nowej rzeczywistości i drugiego człowieka. O zaufaniu tym, które tracimy w mig i tym, które mozolnie próbujemy zbudować. O sile i próbie jej znalezienia w sobie. I wreszcie o pozorach, za którymi zawsze kryje się druga warstwa. Trzeba tylko chcieć ją odkryć. To mądra opowieść o trudach życia, których nigdy nie należy traktować jako końca...

Wspaniała powieść o życiowych rozbitkach i miłości do skrzywdzonych zwierzaków, która rozgrywa się w urokliwym zakątku gór świętokrzyskich. Polecam wszystkich, którzy kochają zwierzęta, tematykę "rozpoczynania od nowa" oraz akcję osadzoną gdzieś w głuszy! Mnie to bardzo odpowiada, więc książkę dosłownie pochłonęłam.

Na półkach: , , , ,

Pani Agnieszka Krakowiak-Kondracka w książce pt. '' Zostań do rana '' zaprasza tym razem Czytelnika do poznania nowej bohaterki o imieniu Barbara, która pragnie, znaleźć swoje szczęście mieszkając na prowincji w Górach Świętokrzyskich.

Życie Barbary od samego początku nie wygląda kolorowo. Za to kocha pomagać bezpańskim pieskom.

Polubiłam Barbarę za jej skromność,...

Pamiętacie jeszcze czasy, gdy niemal każdy z napięciem śledził losy bohaterów serialu "Na dobre i na złe"? Przez wiele lat funkcję wiodącej scenarzystki tego serialu pełniła niejaka Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Był to okres, gdy perypetie lekarzy przykuwały do telewizora ponad 6 milionów...

Uwierzyć w siebie

Są takie książki, które od samego początku przejmują kontrolę nad czasem. Od pierwszego akapitu już się wie, że nie odłoży się jej aż do końca. Takie książki lubię najbardziej, dla nich jestem gotowa zarwać nawet noc. „ Zostań do rana „ jest świetnym przykładem powieści obyczajowej, która wciąga niczym najlepszy kryminał.

Niepozorna książeczka nieznanej...

1950

„Małżeństwo to nie jest sklep, z którego każdy bierze tylko coś dla siebie (…) To spółdzielnia. Pracuje się razem i dzieli tym, co się uzyskało.” Szkoda tylko, że mąż Barbary o tym nie pamięta. Dominuje w życiu zawodowym i prywatnym, Sprawia wrażenie cały jakby świat miał kręcić się wokół jego osoby. Deprecjonuje rolę Barbary w osiąganiu swoich kolejnych sukcesów. Wydaje mu...

Dyskusje

• 2017
  • Ebooki
  • Obyczajowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zostań do rana