Marki, dolary, banany, i biustonosz marki Triumph

Krzysztof Osiejuk biografia, autobiografia, pamiętnik 168 str.
Klinika Języka
biografia, autobiografia, pamiętnik
wspomnienia PRL

Klinika Języka
biografia, autobiografia, pamiętnik
wspomnienia PRL

Porównaj ceny i

Przeczytana w trzy wieczory, co jest dla mnie sporym sukcesem. Nie można się od niej oderwać. Jestem nieco młodszy od autora, ale parę realiów życia w PRL-u wróciło. Książka bardzo sympatyczna, napisana językiem, jaki lubię i śmiałem się przy niej serdecznie.

Napisana jest w taki sposób, że poszczególne rozdziały następują płynnie po sobie co sprawia, że się ją czyta całą na raz w wieczór, jak dobrą płytę lub kasetę(co kto woli). Jest to jedna z najlepszych książek, którą wg. mnie napisał punkowy pisarz.

• *** 📦📚🎁

Krzysztof Osiejuk Marki, dolary, banany, i biustonosz...