Marki, dolary, banany, i biustonosz marki Triumph

Krzysztof Osiejuk Wydawnictwo: Klinika Języka biografia, autobiografia, pamiętnik
Klinika Języka
wspomnienia PRL
biografia, autobiografia, pamiętnik
wspomnienia PRL

Jeśli żyłeś w czasach PRL-u, to przypomnisz sobie jak wtedy było. Jeśli nie, to poznasz, co Cię, szanowny czytelniku, minęło. Świetnie napisana książka Krzysztofa Osiejuka pozwoli spełnić wyżej wspomniane życzenia. Ta pozycja ma niesamowite smaczki i niespodzianki. Autor zaproponował rewelacyjne połączenie rozdziałów, dzięki któremu przypomina mi to układ niektórych płyt...

Przeczytana w trzy wieczory, co jest dla mnie sporym sukcesem. Nie można się od niej oderwać. Jestem nieco młodszy od autora, ale parę realiów życia w PRL-u wróciło. Książka bardzo sympatyczna, napisana językiem, jaki lubię i śmiałem się przy niej serdecznie.

Napisana jest w taki sposób, że poszczególne rozdziały następują płynnie po sobie co sprawia, że się ją czyta całą na raz w wieczór, jak dobrą płytę lub kasetę(co kto woli). Jest to jedna z najlepszych książek, którą wg. mnie napisał punkowy pisarz.

• *** 📦📚🎁

Krzysztof Osiejuk Marki, dolary, banany, i biustonosz marki Triumph Zobacz więcej