rozwiń zwiń

2014-01-01
2014-01-01
9788364197116
Coryllus Klinika Języka publicystyka

To jest zbiór felietonów po 10.04.2010, gdzie autor opisuje z męstwem i odwagą zło, którego jest świadkiem wokół siebie. Nie pozostaje wobec tego zła obojętny, ale daje mu odpór na kartach tej książki.

Bardzo ważna książka w moim życiu.
Jeśli ktoś uważnie przeczytał opis książki, nie powinien mieć wątpliwości.
Rozpoznawać okoliczności! Polecam.

Bardzo ważna książka w moim życiu.
Jeśli ktoś uważnie przeczytał opis książki, nie powinien mieć wątpliwości.
Rozpoznawać okoliczności! Polecam.

Polecam. Warto przeczytać.

Polecam. Warto przeczytać.

Krzysztof Osiejuk Palimy licho czyli o Tymktórynigdynieprzepuszczażadnejokazji Zobacz więcej