O samotnej wyspie, zapomnianej łodzi i oceanie bez kresu . Listy od Zyty Gilowskiej .

Krzysztof Osiejuk Wydawnictwo: Klinika Języka biografia, autobiografia, pamiętnik
9788364197314
Klinika Języka
Coryllus Klinika Języka
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788364197314
Coryllus Klinika Języka

Książka dużo mówi zarówno o p. Zycie, jak i o autorze. Bardzo ciekawa korespondencja. Korespondującym gratuluję przyjaźni (bo chyba inaczej trudno to nazwać), ciepła, jasno wypowiadanych myśli, wzajemnej troski, ale też troski o Polskę i świat. Piękne listy wolnych ludzi.

Znowu coś baaardzo dobrego: Korespondencja św. p. Zyty Gilowskiej z Krzysztofem Osiejukiem Toyahem i nadto … wciąż dostępna na rynku.
(freagmenty recenzji, całość http://mmmagazynier.blogspot.com/2017/05/pananowa-ksiazke-juz-kupiam-tzn.html)
"Pana nową książkę JUŻ KUPIŁAM - tzn. czekam na odbiór. ... Będę wiernie kupować wszystkie Wasze książki - i Pan i Coryllusa (ależ to...

Jeśli ktoś już tu dotarł, niech nie waha się ani chwili. Książka jest absolutnie wybitna. Mimo, że korespondencję między prof. Gilowską, a autorem znałem wcześniej z cyklicznych wpisów na jego blogu, to książka bardzo mnie zaskoczyła. Autor genialnie cały materiał połączył i opatrzył pewnymi dodatkami, których na blogu nie znajdziecie.

Warto przeczytać.

Książka jest rewelacyjna. Listy p. Profesor Zyty Gilowskiej do p. Krzysztofa Osiejuka czyta się jednym tchem. Szczególnie polecam listy nr 13, 14, 15, 16, 17 p. Zyty Gilowskiej, czytałem je kilka razy i za każdym razem szerzej otwierałem oczy. Jak sama napisała "przynajmniej jednej osobie wyłożyłam kawę na ławę". Ja jestem tą następną osobą pani Profesor, a po mnie będą...