39 wypraw na dziewiąty krąg

Klinika Języka
literatura faktu
Coryllus Klinika Języka

Porównaj ceny i

Mniejsi i wielcy czciciele TegoKtóryNiePrzepuszczaŻadnejOkazji (czyli Szatana - prawa autorskie; Krzysztof Osiejuk, a na końcu prawdziwy święty.
Gorąco polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kupiłem 1 na prezent i 1 sobie. Rewelacyjna, inspirująca książka o największych biznesmenach. Książka którą poleciłbym każdemu. Od osób, które szukają inspiracji do prowadzenia własnego biznesu, po ludzi, którzy chcą poczytać coś dla odprężenia.

Jak wino, im starsza tym lepsza. Ta co prawda ma dopiero roczek. Ale klaruje się jak reńskie, z tą różnicą, że z zadziwiającą szybkością. Po roku smakuje dwadzieścia razy bardziej niż za pierwszym czytaniem. Lubo ma w sobie i cierpkość wytrawnego i słodycz słodkiego. Każdy coś znajdzie. (...) Ton, rzeczowy i razem trzymający w napięciu jest obecny w całej narracji, we...

Zajmujące. Ale czyta się trudno, bo i historie niełatwe.

Historie, które Autor nazywa wyprawami ułożone są w pewnej kolejności - ale nie mogę jej zdradzić, by nie psuć lektury. Każda dotyczy innej firmy - samych szacownych marek (choć nie zawsze), których znajomość jest powszechna.

Nieco mniej wiadomo o ich powstawaniu, właścicielach, twórcach i spadkobiercach. Zamysłem Autora jest przybliżenie tych mniej lub w ogóle...

Dodaj cytat z książki 39 wypraw na dziewiąty krąg