Not Without Laughter

Okładka książki Not Without Laughter
Langston Hughes Wydawnictwo: Simon & Schuster Seria: Scribner Paperback Fiction literatura piękna
literatura piękna
1995-01-01
angielski
0020209851
Afroamerykanie dzieci Kansas Środkowy Zachód USA klasyka XX wieku
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki The Four Seasons Elizabeth Bishop, Geoffrey Chaucer, Amy Clampitt, Robert Frost, Langston Hughes, Ted Hughes, W.S. Merwin, Mary Oliver, Marie Ponsot, William Shakespeare, Wallace Stevens, Henry David Thoreau, Walt Whitman
Ocena 0,0
The Four Seasons Elizabeth Bishop, G...
Okładka książki Od Walta Whitmana do Boba Dylana. Antologia poezji amerykańskiej A.R. Ammons, John Ashbery, Wystan Hugh Auden, Stanisław Barańczak, John Berryman, Elizabeth Bishop, Anne Bradstreet, Gwendolyn Brooks, William Cullen Bryant, Amy Clampitt, Hart Crane, Stephen Crane, Robert Creeley, John Crowe Ransom, Edward Estlin Cummings, James Dickey, Emily Dickinson, Alan Dugan, Bob Dylan, Thomas Stearns Eliot, Ralph Waldo Emerson, Philip Freneau, Robert Frost, Allen Ginsberg, Robert Hayden, Anthony Hecht, Langston Hughes, Randall Jarrell, Robinson Jeffers, Donald Justice, X. J. Kennedy, Francis Scott Key, Kenneth Koch, Philip Levine, Henry Wadsworth Longfellow, Robert Lowell, Archibald MacLeish, Edgar Lee Masters, Herman Melville, James Merrill, Marianne Moore, Ogden Nash, Howard Nemerov, Frank O’Hara, Robert Pinsky, Sylvia Plath, Edgar Allan Poe, Cole Porter, Ezra Pound, Charles Reznikoff, Adrienne Rich, Edwin Arlington Robinson, Theodore Roethke, Carl Sandburg, Anne Sexton, Charles Simic, Louis Simpson, Edna St. Vincent Millay, William Stafford, Wallace Stevens, Mark Strand, Edward Taylor, Henry David Thoreau, Jean Toomer, John Updike, Derek Walcott, Phillis Wheatley, Walt Whitman, Richard Wilbur, William Carlos Williams, James Wright
Ocena 7,6
Od Walta Whitm... A.R. Ammons, John A...