Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

publicystyka literacka, eseje
Olga Siara
Olga Siara życie poradnik doświadczenie życiowe

Oficjalne recenzje i

Tylko (mnie, siebie i innych) kochaj

Link do recenzji

Miła książka na poprawę nastroju po ciężkim dniu.

Pokrzepiająca serca książka napisana z ogromnym wyrzuciem i lekkością. Tytułowe "Kochaj" ukazane na wielu płaszczyznach zestawione z dobrymi przykładami daje do myślenia.

Bardzo miła w czytaniu. Urzekła mnie, ale nie było to coś WOW. Bardzo pozytywnie nastraja, podbudowuje i motywuje. Mam zamiar sięgnąć po następną z tej serii

Książka ,,Kochaj’’ Reginy Brett to również ciekawa lektura. Jest to już druga książka tej autorki ,którą było mi dane przeczytać . Pierwszą,, Jesteś cudem’’ jak wiecie otrzymałam w prezencie od mojej kochanej przyjaciółki . Ta pozycja również mnie nie zawiodła. Wręcz zachęciła do poszukiwania kolejnych części . Mam nadzieję , że z czasem uda mi się skompletować je...

Bardzo optymistyczna książka, chociaż życie Reginy do usłanych różami nie należało. Widać, że autorka włożyła dużo pracy w osobisty rozwój i odnalezienie szczęścia nie w chęci zmiany innych lecz na skupieniu się na swojej osobie. Książka zawiera wiele osobistych przeżyć i refleksji, które prowadzą czytelnika przez życie udzielając prostych lekcji. Część z nich z pewnością...

Na półkach: , , , , ,

Książki pani Reginy są przepełnione zarówno radością jak i bólem. Nie jest łatwo pisać o swoich doświadczeniach życiowych i o krzywdach, które nas spotkały. Trzeba mieć odwagę, by zmierzyć się z wszelkimi traumami, ale przede wszystkim trzeba mieć odwagę, by żyć prawdziwie, nie tylko płytko i byle jak.

Te 50 lekcji prowadzi nas przez życie, zachęcając do zyskania...

Wiele wyniosłam z książek Reginy Brett. Cudownie napisana, przyjemnie się czyta. Pomogła mi zrozumieć pewne rzeczy, których do tej pory pojąć nie mogłam. Serdecznie polecam.

Niektóre tematy pasują do mnie, ale musiałabym być odważna, żeby udało mi się zrobić coś z tych rzeczy, które zrobiła autorka ;)

Ogólnie miła i przyjemna, czyta się szybko.

Opinia dodana w serwisie dn. 5.05.2019r.

50 lekcji
Prosty swobodny język. Język emocji i pełnego zrozumienia dla siebie i dla drugiego człowieka.
Język, którym mówi człowiek pełen mądrości, doświadczenia. Język, którego słuchasz i który rozumiesz bez dodatkowych wyjaśnień.
Wrażliwa dusza.
Trochę starsza pani przegięła w podawaniu przykładów bycia życzliwym, ale co tam....

1 513
    1 100
  • 2018
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Przeczytane w 2018

Regina Brett Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół Zobacz więcej