Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół

Okładka książki Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół
Regina Brett Wydawnictwo: Insignis publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Love It All. 50 Lessons For Loving Your Self, Your Life and Everyone in It
Insignis
2017-10-25
2017-10-25
Olga Siara
Olga Siara życie poradnik doświadczenie życiowe

Oficjalne recenzje i

Tylko (mnie, siebie i innych) kochaj

2406 1187 90

Pierwsza książka tej autorki, po którą sięgnęłam, myślę że warta uwagi. Pozwala spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy i każdy znajdzie w niej coś dla siebie, więc polecam (:

Polecam

Polecam

Ja książki Reginy Brett po prostu kocham. Nie przeszkadzaja mi jej częste wzmianki o Bogu czy raku, ponieważ to nie jest fikcja. To jej życie i nie mnie oceniać negatywnie historie, które jej napisało. Biorę dla siebie z jej felietonów to co mi pasuje, podziwiam jako człowieka i szanuję za to jaka jest. Dlatego 10/10.

Jestem zachwycona twórczością autorki. W tej książce poruszone są ważne tematy dotyczące zarówno kochania i akceptacji siebie, ale także innych osób. Autorka opiera każdą z lekcji na swoich doświadczeniach, a jej rady naprawdę mają sens. Czasami łapałam się na myśleniu "Rety jakie to wszystko proste i oczywiste! Dlaczego nie wpadłam na to wcześniej!!!" Bardzo się cieszę, że miałam możliwość przeczytać tę książkę i chciałabym przynajmniej część z rad autorki wprowadzić do swojego codziennego życia.

Myślę, że książki pani Reginy Brett nie są dla każdego. Ja należę do grona, fanek twórczości pani Reginy, dlatego i tym razem się nie zawiodłam. "Kochaj" to napisana prostym językiem, dająca do myślenia książka, w której autorka zebrała w pouczające lekcje swoje życiowe doświadczenie. Znajdziemy tu wiele życiowych wskazówek, dobrych rad, złotych myśli oraz porządną dawkę pozytywnego myślenia. Polecam.

Daje do myślenia, warta przeczytania i zatrzymania się na chwilę.

Daje do myślenia, warta przeczytania i zatrzymania się na chwilę.

Przyjemnie się czyta, niezwykle pozytywna

Przyjemnie się czyta, niezwykle pozytywna

Książka poradnikowa z gatunku tych które pochłania się na raz, lekka, napisana w sposób łatwy w odbiorze.

Czytałam książkę prawie pół roku i nie dlatego że jest kiepska, ale dlatego że ja czytając książki odplywam, zapominam o świecie wokół mnie i tylko czytam, nie myślę za dużo, to dla mnie odpoczynek. Przy tej książce tak nie było. Ksiazki tej autorki są bardzo wartościowe, skłaniają do myślenia, motywują, pokazują ze mozna nawet jak się mysli ze nie mozna. Są osoby które pochłoną ja w jeden wieczór, a potrzebowałam więcej wieczorow właśnie dlatego ze nie chcialam potraktowac ja jak opowieść przygodowa a chcialam mieć odpowiedni nastrój by poświęcić jej nalezyty czas. Wartościowa pozycja.

Nie ukrywam, że przeczytałam wszystkie książki Reginy. Niestety ta najmniej mnie zachwyciła. Wcześniejsze ujmowały mnie mocniej, wręcz wciągały w swoją otchłań. Ta jest dobra, ale nie tak rewelacyjna jak poprzednie.

Regina Brett Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół Zobacz więcej