Trzecia brama

Okładka książki Trzecia brama
Andrzej AugustynekAndrzej Bogusław Boryczko Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Fantastyka Polska fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Fantastyka Polska
Wydawnictwo Literackie
1987-01-01
1987-01-01

więcej Więcej

Zbiór opowiadań dość amatorskich, bo pisanych przez amatorów, ale przez ten fakt właśnie, innych, świeżych, ciekawych. Warto się zapoznać. Używki tanio chodzą, swoją skitrałem na alegroszu za 1pln;)

• Fantastyka
  • Antologie
  • Science Fiction
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • 05. Opium w rosole
  • Polska
  • Brakuje / Odszukać

Dodaj cytat z książki Trzecia brama