Tempting the Law

Okładka książki Tempting the Law Alexa Riley
Okładka książki Tempting the Law
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition literatura obyczajowa, romans
Tempting the Law
Kindle Edition
2016-08-01
2016-08-01

Czytałam w jednym z komentarzy pod którąś książką Alexy Riley, że jej pisanie albo się kocha, albo nienawidzi.
Nie należę do żadnej z tych kategorii.
Czytała kilka całkiem przyzwoitych "książek" autorki.

Tym razem trafiłam na kompletne dno! Odradzam, szkoda marnować czasu.

Eden ma 18 lat. Jak większość bohaterek tej autorki. W mojej ocenie Eden jest jednak tak denerwująca, że właściwie każde jej zachowanie mnie irytowało. Panienka z syndromem zranionej laluni, która widzi złe spojrzenia ojczyma, wie, że coś jest nie tak , ale korzysta z wszytskich przywilejów bogatej rodzinki.
Coen to faccet, który kiedyś uratował życie Eden i jest zafiksowany na jej punkcie. Przez chwilę, gdy wydawało się, że już-już bohater tan ma pewne skrupuły, akcja sie podniesie.... bam. Coen nie jest tak irytujący jak ta dziewczynka, ale też nie należy do lubianych postaci.

A cała otoczka? Coen bohater ratuje Eden przed.... a po dwóch latach na imprezie po zakończeniu jej szkoły zabawia się z nią przez.... całą książkę.

Słabo.

Nie należę do żadnej z tych kategorii.
Czytała kilka całkiem przyzwoitych "książek" autorki.

Tym razem trafiłam na kompletne dno! Odradzam, szkoda marnować czasu.

Kolejna książka z typu szkodliwych. W zasadzie fabuły to więcej można znaleźć w filmach dla dorosłych. 70% książki dzieje się w ciągu 2-3 godzin, co też niezbyt napawa optymizmem. Teksty, że nikt nie może się patrzeć na Eden, która jest dopiero 18-latką. Ech, szkoda strzępić klawiatury.

Muszę przyznać, że chyba nie zostanę fanką Alexy. To 2 jej książka, którą u was przeczytałam i cała struktura jest bardzo podobna. Nie rozumiem czemu dorosły facet nie może zakochać się w kobiecie, tylko bohaterką jest zawsze jakaś 18? Przecież to jeszcze dziecko. I w zasadzie nie wiem jak oni się w sobie zakochali? W zasadzie tylko rozbierali się przed sobą i pieprzyli. Ojciec vel ojczym był przedstawiony w dość nieciekawym świetle, ale przecież nie wiemy tak naprawdę ile Coen ma lat prawda? I okej mogło coś między nimi zaiskrzyć ,ale zaraz miłość po 2 zdaniach i ciągu seksu? Eh. Jestem za duża na takie czytanki. Przynajmniej Coen miał jakieś skrupuły (początkowo). Jeżeli autorka ma wszystkie takie książki to ja nie wiem....

Kolejna szybka opowieść Alex Riley. Choć krótka to miła, lekka i przyjemna :) Coen raz uratował Eden i po kilku latach spotykają się ponownie... Wtedy chłopak bierze wkońcu sprawy w swoje ręce i zabiera dziewczynę do siebie :) Oczywiście po uprzednim wyznaniu miłości :) Ojczym Eden był naprawdę okropnym typem i cieszę się, że dziewczyna nareszcie się od niego uwolniła.

2056

Eden dosłownie wpada w ramiona Coena, który ją uratował i od tej pory należy do niego.
Wysłała mu zaproszenie na rozdanie dyplomów, a on jest zobowiązany aby tam się pojawić…, prawda?
Coen zawsze był dla Eden rycerzem w lśniącej zbroi, a ona właśnie teraz potrzebuje go bardziej niż kiedykolwiek. Czy przyjdzie i uratuje ją ten ostatni raz ?

Ostrzeżenie: Tak książka jest krótka, szybka z prędkością światła insta-love i z śmieszną fabułą. Jeżeli szukasz czegoś szybkiego i brudnego, skontaktuj się z nami !

Ostrzeżenie: Tak książka jest...

Szybkie, przyjemne opowiadanko....

Szybkie, przyjemne opowiadanko....

• Romans
  • Nieoficjalne tłumaczenia
  • Erotyk

Dodaj cytat z książki Tempting the Law