Muchozol

Okładka książki Muchozol
Honorata Korpikiewicz Wydawnictwo: Anagram, Wydawnictwo K & A Seria: Andromeda (Poznań) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Andromeda (Poznań)
Anagram, Wydawnictwo K & A
1996-01-01
1996-01-01
8320333733
psychologia fantastyka

więcej Więcej

Że będzie źle, świadczy już motto na stronie tytułowej, pochodzące ponoć z Dantego: "Porzućcie wszelkie nadzieje" (tak jest, "wszelkie nadzieje" zamiast "wszelką nadzieję"). Po czym okazuje się, że nasz krok w kałużę jest w istocie skokiem w bezdenną otchłań. Grafomanii.

Może najpierw o fabule. Otóż pewnego dnia w przyszłości psycholog, który wybrał się do jednego z ośmiu...

• Papier toaletowy

Dodaj cytat z książki Muchozol