Pasztety, do boju!

Bożena Sęk

Oficjalne recenzje i

Rowerem po samoakceptację

[ 10 ] Link do recenzji

Radość, humor i dystans wobec siebie i problemów w książce o trzech nastolatkach. Jest lekko, mądrze i ciałopozytywnie, a podczas czytania robi się cieplej na sercu. Takich książek potrzebujemy - my dziewczyny i kobiety. Chłopaki - wy też, może zwłaszcza wy ;)

Nawet ok, ale książka zdecydowanie dla starszej młodzieży.

Rewelacyjna, błyskotliwie napisana, z humorem i z przesłaniem.
W czasie czytania bardzo ubawiłam się .
Polecam

Książka napisana lekkim stylem, z dużą dawką poczucia humoru i sarkazmu. Czytało się bardzo przyjemnie, a i cała historia podnosi na duchu. Polecam.

Odkąd w facebookowym głosowaniu przyznano im tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Paszteta, Mireille, Astrid i Hakima są oficjalnie najbrzydszymi dziewczynami w szkole. Ale czy to znaczy, że mają siedzieć i płakać?
Właściwie to… tak właśnie robią. Ale niezbyt długo. Bo wkrótce wpadają na lepszy pomysł: wsiadają na rowery i wyruszają na wielką wakacyjną wyprawę.
Kierunek:...

Od Pasztetów jestem starsza ok. 15 lat, ale mi to nie przeszkadza. Ta książka to miód na serce, błyskotliwe dialogi i przemyślenia Mireille. Mogłoby być banalnie, ale koniec powieści jest wyważony i może wciąż sentymentalny, nostalgiczny, ale wart lektury. Czyta się błyskawicznie, a przygody Mireille i jej kompanek dają wytchnienie w ciężkie dni. Dla młodych dziewcząt w...

Do przeczytania w jedno popołudnie. A uwierzcie, że naprawdę warto.
Lepiej nie czytajcie tej książki przed jedzeniem, bo będziecie cały czas głodni.
Ale to nie jest książka kucharska ani nawet nie jest kulinarna, choć bohaterki, a przynajmniej jedna z nich, lubią dobrze zjeść i potrafią docenić to, co naprawdę dobre. Potrafią też cieszyć się życiem, mimo prześladowania w...

Rewelacyjna książka. Ma swój uroczy klimat i niesamowicie wciąga ❤️ warto dodać, że lektura jest bardzo zabawna.

Niestety nie podzielam zachwytów. Książka była zwyczajnie nudna. Nawet nie interesowało mnie jak się zakonczy ta historia. Ani razu się nie rozesmialam.

Rewelacyjna zabawna i przyjemna książka. Podnosi na duchu i pokazuje że wygląd to nie wszystko. Bardzo szybko się ją czyta i polecam hą wszystkim.

Dyskusje

• 2018