Songe à la douceur

Okładka książki Songe à la douceur
Clémentine Beauvais Wydawnictwo: Sarbacane literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Sarbacane
2016-08-24
Data 1. wydania:
2016-08-24
francuski
pierwsza miłość Eugeniusz Oniegin

Cóż za brawurowa, przyprawiająca o zawrót głowy powieść!
Trzeba było sporo odwagi, żeby pokusić się na współczesną parafrazę 'Eugeniusza Oniegina' Puszkina - a jednak młodej autorce się udało! Stworzyć wzruszająco szczerą opowieść o młodzieńczej pierwszej miłości i o elektryzującym spotkaniu i zauroczeniu po latach; przekonująco oddać tę niepewność i rozedrganie nastolatki...

• 2020
  • Przeczytane w oryg.
  • Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Songe à la douceur