Smak zdrowia

Otwarte
zdrowie kulinaria kuchnia gotowanie
kulinaria, przepisy kulinarne
zdrowie kulinaria kuchnia gotowanie

Pani Agnieszka po raz kolejny mnie zaskoczyła. Choć ktoś mógłby pomyśleć, że to kolejne "coachingowe" mądrości, wcale tak nie jest. Pani Agnieszka ma olbrzymią wiedzę. I również w "Smaku Zdrowia" się nią z nami dzieli. Wiele przydatnych przepisów, a dodatkowo pierwsza część książki świetnie tłumaczy jak jeść, co jeść, dlaczego to jeść, co z czym łączyć, a czego z czym nie....

Zapraszam do obejrzenia mojej video-opinii <3

💚💚💚

"Od wewnętrznego bałaganu nie można przecież uciec - niezależnie od tego, jak daleko się wyjedzie, zawsze i wszędzie zabiera się ze sobą swój umysł i swoje serce."

Bardzo lubię książki pani Agnieszki. Lubię sposób w który pisze, bo jej słowa niosą ciepło, dobro, spokój, wytchnienie. Chciałabym mieć w sobie taki spokój, taką miłość do siebie, taką pewność siebie, że taka...

Wspaniała książka, mnóstwo przydatnych przepisów, a co za tym idzie pysznych śniadań, obiadów, przekąsek. Wszystko napisane przyjemnym językiem. Polecam serdecznie! Można zarazić się od Agnieszki pozytywnym podejściem do życia! :)

Jeśli kupujecie tą książkę z myślą o wiarygodnych i rzetelnych informacjach to zdecydowanie odradzam. Cudowne wyleczenie stwardnienie rozsianego przez medytacje, napary ziołowe, masaże, szkodliwe środki chemiczne - silikony, filtry słoneczne,energia wody,i oczywiście HIT każdej fit blogerki - oczyszczanie! Generalnie książka jest dla tych, którzy chcą diametralnie zmienić...

Dużym plusem jest to że uświadamia a nie nakazuje. Dużo pozytywnej energii co daje do myślenia aby ruszyć swoje cztery literki 😉 No i przepisy to kolejny pozytyw książki 😉 Co to za książka z pozytywna energia bez dobrego przepisu 😉 ta właśnie taka jest.

Dużo przydatnych informacji i przepisów. Książka inspiruje do wzięcia zdrowia we własne ręce, otwiera oczy. Zwraca uwagę na różne elementy dbania o siebie. Na plus także wydanie - oprócz zawartości merytorycznej jest bardzo przyjemna wizualnie. Polecam i zabieram się za kolejne książki tej autorki 😉

Książka czyta się szybko, jest ładnie wydana, niby nie ma się czego przyczepić, ale mam jakiś przesyt tych wszelkich cudownych poradników jak żyć i jak jeść. Niestety ja jeszcze swojego złotego środka nie znalazłam, nie mniej pozycja warta przeczytania, niektóre przepisy napewno wypróbuje a niektóre uwagi są konstruktywne.

Piękne wydanie pełne dobrych zdjęć sprawia że przyjemnie się ją czyta. Oprócz porad zawiera także przepisy. To jedna z tych książek które stoją na półce i do których często się wraca.

Dyskusje

• 2018
  • Przeczytane w 2019
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Smak zdrowia