Smak zdrowia

Agnieszka Maciąg
kulinaria, przepisy kulinarne 368 str.
Otwarte
kulinaria, przepisy kulinarne
zdrowie kulinaria kuchnia gotowanie

Otwarte
kulinaria, przepisy kulinarne
zdrowie kulinaria kuchnia gotowanie

Kup książkę

💚💚💚

"Od wewnętrznego bałaganu nie można przecież uciec - niezależnie od tego, jak daleko się wyjedzie, zawsze i wszędzie zabiera się ze sobą swój umysł i swoje serce."

Bardzo lubię książki pani Agnieszki. Lubię sposób w który pisze, bo jej słowa niosą ciepło, dobro, spokój, wytchnienie. Chciałabym mieć w sobie taki spokój, taką miłość do siebie, taką pewność sieb...

Wspaniała książka, mnóstwo przydatnych przepisów, a co za tym idzie pysznych śniadań, obiadów, przekąsek. Wszystko napisane przyjemnym językiem. Polecam serdecznie! Można zarazić się od Agnieszki pozytywnym podejściem do życia! :)

Jeśli kupujecie tą książkę z myślą o wiarygodnych i rzetelnych informacjach to zdecydowanie odradzam. Cudowne wyleczenie stwardnienie rozsianego przez medytacje, napary ziołowe, masaże, szkodliwe środki chemiczne - silikony, filtry słoneczne,energia wody,i oczywiście HIT każdej fit blogerki - oczyszczanie! Generalnie książka jest dla tych, którzy chcą diametralnie zmienić swoje...

Dużym plusem jest to że uświadamia a nie nakazuje. Dużo pozytywnej energii co daje do myślenia aby ruszyć swoje cztery literki 😉 No i przepisy to kolejny pozytyw książki 😉 Co to za książka z pozytywna energia bez dobrego przepisu 😉 ta właśnie taka jest.

Dużo przydatnych informacji i przepisów. Książka inspiruje do wzięcia zdrowia we własne ręce, otwiera oczy. Zwraca uwagę na różne elementy dbania o siebie. Na plus także wydanie - oprócz zawartości merytorycznej jest bardzo przyjemna wizualnie. Polecam i zabieram się za kolejne książki tej autorki 😉

Książka czyta się szybko, jest ładnie wydana, niby nie ma się czego przyczepić, ale mam jakiś przesyt tych wszelkich cudownych poradników jak żyć i jak jeść. Niestety ja jeszcze swojego złotego środka nie znalazłam, nie mniej pozycja warta przeczytania, niektóre przepisy napewno wypróbuje a niektóre uwagi są konstruktywne.

Piękne wydanie pełne dobrych zdjęć sprawia że przyjemnie się ją czyta. Oprócz porad zawiera także przepisy. To jedna z tych książek które stoją na półce i do których często się wraca.

To już druga pozycja Agnieszki Maciąg na którą się skusiłam, po pozytywnych recenzjach i moim osobistym jak najbardziej pozytywnym odbiorze wcześniejszej. Dlatego też nie zastanawiając się wiele kupiłam również tą część, tym bardziej że spodziewałam się więcej kulinarnych treści. I nie zawiodłam się.
Pierwszą, opisową część książki czyta się z czystą przyjemnością. Pani Agn...

Chyba najfajniejsza książka ze wszystkich napisanych przez Agnieszkę Maciąg.
Porady, przykłady, przepisy (dużo przepisów).
Agnieszka wybrała swój sposób na życie. Joga, zdrowy tryb życia, spokój, przyroda to to co jest jej do życia potrzebne i dzieli się tym z innymi.
Lekka lektura na weekend dla osób chcących coś zmienić w swoim otoczeniu.

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Smak zdrowia