Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich

Okładka książki Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich Agnieszka Maciąg
Agnieszka Maciąg Wydawnictwo: Otwarte zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Otwarte
2022-04-27
2022-04-27

Uwielbiam książki Agnieszki. Są pełne pasji, kobiecości i przede wszystkich duchowieństwa opartego na świadomości. Ta książka jest podstawową wiedzą o astrologii w odniesieniu do znaków zodiaku. Fajnie jest do niej wracać i sprawdzać co aktualnie się dzieje na niebie i jak to będzie na nas wpływać. Albo jakim rodzajem człowieka może być nowo poznana osoba. Polecam :)

Spójrz na dzieło Stwórcy

Oddawanie czci gwiazdom nie jest w zgodzie z wiarą
Twórca, nie stworzone rzeczy

Świadectwo
Why I Quit Astrology: Ex-Practitioner Exposes Starseed & Astrology Dangers

Nie wiem po co powstała ta książka. Zapewniam, że nie dowiecie się niczego nowego. Szkoda czasu. Przeczytałam prawie wszystkie książki A. Maciąg i ta jest najgorsza...

Po twórczości autorki spodziewałam się zdecydowanie czegoś więcej. Okładka petarda! I nic poza tym. W środku nie znalazłam nic konkretnego, mam wrażenie że z lekka bełkot, zawiodłam się na tej pozycji. Jeśli wziąć do tego pod uwagę cenę książki, zdecydowanie odradzam kupno😉

Maciąg pisze prosto. Przekaz jest jasny, uporzadkowany. To książka to dla mnie pozycja do usystematyzowania informacji z astrologii z którymi się zetknęłam.

Uwielbiam książki pani Agnieszki! Jednak tym razem "coś zadzwoniło, ale w innym kościele". Przyznam rację wcześniejszym opiniom, że książka jest zbyt ogólnikowa. W opisie każdego znaku znalazłam coś o sobie. Astrologia została tu potraktowana tylko jako temat na nową książkę. Za 69,99 zł oczekiwałabym czegoś więcej.

Takich bzdur dawno nie czytałam

Takich bzdur dawno nie czytałam

Nie wiem jak inni czytelnicy jednak ja jestem rozczarowana. Oczekiwałam czegoś więcej niż kolejne ładne i przejrzyste wydanie książki. Myślę że ja i moi bliscy jesteśmy wyjątkami potwierdzającymi regułę bo tak mało z treści mogę uznać za nasze charakterystyki... Niestety książka do mnie nie trafiła bardzo ogólnikowa. Po prostu można się interesować wieloma rzeczami w życiu, jednak są rzeczy o których powinni się wypowiadać faktyczni wyjadacze danego tematu, książka to jednak coś więcej niż pogawędka przy kawie i oczekiwałam trochę więcej.

Książki Pani Maciąg już na starcie zawsze dostają ode mnie gwiazdkę więcej za wydanie. Ta książka równierz jest po prostu pięknie wydana. Detale takie jak wstążki czy odblaskowa okładka są cudownie przemyślane. Co do treści to jest ona lekka, łatwa i przyjemna. Nic odkrywczego, ale jednocześnie nic obciążającego. Ot, kilka ogólników w przepięknym wydaniu. Idealna na prezent.

"Ścieżki duszy" to interesująca książka nawiązująca do astrologii i sfery duchowej człowieka. Autorka w przystępny sposób i w przyjemnym stylu wprowadza czytelnika do zagadnień astrologicznych. W książce możemy przeczytać między innymi o tym, jak poszczególne fazy księżyca wpływają na nasze zachowanie, samopoczucie i dokonywane wybory. Książka nie jest zbiorem powierzchownych "dobrych rad", ale rzetelnym zbiorem sprawdzonych informacji. W trakcie czytania tej książki czułam wewnętrzną siłę i mądrość życiową autorki, Pani Agnieszki Maciąg. Na drodze swoich własnych doświadczeń autorka odkryła wewnętrzny potencjał i skoncentrowała się właśnie na duchowej stronie życia.

Autorka często nawiązuje do emocji, które w nas drzemią i które często niewypowiedziane w nas narastają i doprowadzają do niechcianych reakcji. Podobało mi się szczegółowe przedstawienie charakterystyki każdego znaku zodiaku, co pozwoliło mi odkryć co nieco prawdy na temat samej siebie i osób z mojego otoczenia. Z jednej strony traktuję to z dystansem, ale z drugiej strony myślę, że tkwi w tym wszystkim jakaś prawda. Myślę, że każdemu z nas gdzieś w gwiazdach jest pisana własna ścieżka, którą prędzej, czy później odkryjemy i będziemy nią podążać.

"Ścieżki duszy" to ciekawa propozycja dla miłośników astrologii i horoskopów. Jeśli chcielibyście odkryć to, co zapisane w gwiazdach, to ta książka uchyla rąbka tajemnicy. Ja sama po lekturze tej książki chętnie sięgnę po inne propozycje od Pani Agnieszki.

• Poradniki
  • Rozwój osobisty
  • Wokół Azji Zachodniej
  • Z różnych czasów z różnych stron

Dodaj cytat z książki Ścieżki duszy. Astrologia dla zrozumienia siebie i swoich bliskich