Lagom. Szwedzka sztuka życia

Burda Publishing Polska
2017-08-17
2017-08-17
Agata Trzcińska-Hildebrandt
lagom harmonia wewnętrzna równowaga szczęście Szwecja

Oficjalne recenzje i

Bez przesady!

Link do recenzji

1097 48 165

Lagom! Duńczycy umieją w filozofię, życie, szczęście - nie za dużo, nie za mało, w sam raz! Przejęłam trochę tej filozofii lagom. Polecam!

Garść przydatnych informacji o szwedzkiej kulturze i stylu życia. Piękne wydanie ubogaca treść, a to w tego typu książkach bardzo istotne.

Dość powierzchowna, najciekawsze były chyba uwagi o jedzeniu, reszta dość oczywista dla osoby choć trochet zainteresowanej tematem. Interesująco wydana, może się przydać na niezobowiązujący prezent.

Przeczytalam jednym tchem. W trakcie lektury miałam ochotę się spakować i przeprowadzic do Szwecji. Nie zgodzę się tylko z opinią odnośnie punktualnosci. Szwedzi notorycznie spoźniają się na spotkania bo ciągle za dużo mowią

Przepiękna, urocza i przyjemna książeczka, która daje czytelnikowi przepis(y) na życie w szwedzkim stylu. Dużo wiedzy na temat Szwedów i ich tradycji. Miło i szybko się czyta, a urocze rysunki pozwalają nam sobie wizualizować lagom :)

Genialna! Sprawdzi się jako prezent dla każdego.

Nie ma drastycznych rad odstawienia kawy, glutenu czy mleka. Także spoko :)

A szczerze. Jedna z najpiękniej wydanych książek o tematyce zdrowego trybu życia jaką miałam w ręku. W sposób bardzo przystępny przedstawia tajniki szewdzkiej zasady umiaru.
Będę do niej wracać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękne wydana. Osobom, które lubią poradniki z pewnością się spodoba. Nie dowiedziałam się z niej wiele nowego co do swojego własnego rozwoju jednak nauczyłam się wiele o Szwecji i Szwedach. Książka daje radość podczas czytania, jest bardzo przyjemna.

Po pierwsze bardzo ładnie wydana książka, mała, poręczna. Była to lektura przyjemna dla oka i szybka, ze względu na wiele obrazków i mało treści. Jest tu wiele ciekawostek o Szwedach i ich ciekawym podejściu do życia. Polecam :)

To była jedna z przyjemniejszych książek jakie czytałem. W bardzo fajny sposób czytelnikowi zostają przekazane "tajniki" szwedzkiej filozofii życia, szwedzkiej codzienności, życia na miarę, nic ponad, nic poniżej, tylko wystarczająco.
Znajduje się tam wiele ciekawych lifehacków, porad, dużo mówi się o życiu w społeczeństwie, ekologii, szukaniu wyciszenia i swojego miejsca w...

Ta mała książeczka, jeśli z niej zastosujemy choć kilka porad w swoim życiu, jest w stanie zmienić wiele... Może nie od razu cały świat, ale chociaż naszą małą ojczyznę. Lagom świat jest z pewnością zdrowszy, szczęśliwszy i trwalszy :)

• Chcę w prezencie
  • 2018