Mania czy Ania

Erich Kästner
opowiadania, powieści 176 str.
Das doppelte Lottchen

Jung-Off-Ska
opowiadania, powieści

Kup książkę

2019

Książeczka z dzieciństwa. Lubiona, wielokrotnie przeczytana. Film w różnych wersjach też obejrzany. Mimo, że to kolejna wersja dziewczyny i chłopaka albo księcia i żebraka:)

Jedna z ulubionych książek mojego dzieciństwa - historia rozdzielonych wkrótce po urodzeniu bliźniaczek, które spotykają się po latach i po rozmaitych wesołych perypetiach scalają na nowo rodzinę.

Na półkach: , , , ,

Wstyd przyznać - ale bardziej podobał mi się film. Pomysł świetny, ja nigdy bym na to nie wpadła, ale napisany trochę kiepsko. No cóż, zawsze można zrzucić na tłumaczenie.

Bardzo ciekawa książka dla dzieci. Przypomina trochę film pt. "Nie wierzcie bliźniaczkom" z Lindsay Lohan w roli głównej. Polecam serdecznie ;)

Wydawnictwo Jung-Off-Ska: Książka + audiobook

Czasami najdziwniejsze i najbardziej nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w niepozornych miejscach: szkołach i domach kolonijnych. Im mniej zaskakujące miejsce tym ciekawsze mogą okazać się przygody ich mieszkańców. Erlich Kästner zabiera swoich młodych czytelników do Zdrojowej Góry nad Górskim Potokiem, miejscowości ni...

Rewelacyjna książka dla dzieci.
POLECAM

Książka z dzieciństwa która w zabawny sposób nam doroslym przypomina o problemach z jakimi borykają się dzieci. Lubię do niej wracać po to by nigdy nie zapomnieć co to znaczy być dzieckiem !

Na półkach: , , , ,

Powieść opowiada o 2 siostrach bliźniaczkach: Mani i Ani. Dziewczynki spotkały się na wakacjach;) Wcześniej się nie znały, ponieważ Ania mieszkała we Wiedniu z tatą a Mania w Monachium z mamą. Siostry chciały poznać drugie z rodziców, więc zamieniły się rolami: Ania jako Mania pojechała do Monachium a Mania jako Ania do Wiednia ;)Na końcu rodzice dziewczynek ponownie biorą śl...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka jest taka ciekawa, że aż WYBITNA! ♥