Jak wytresować kota 2 Techniki zaawansowane

Skrzat
koty wychowanie zachowania kotów karmienie kotów dla kociarzy humor
poradniki
koty wychowanie zachowania kotów karmienie kotów dla kociarzy humor

Tytuł tej książki średnio ma się do zawartości. To z pewnością nie jest książka o tresurze kota - jednak należy podkreślić, że taki był zamysł autora. Ratajczak w zabawny sposób sam sobie wytyka brak związku tytułu z treścią, dorzucając rozdział o "sztuczkach", jakich możemy nauczyć naszego futrzastego przyjaciela. A raczej czego my musimy się nauczyć.
To niezobowiązująca i...

Kto nie ma kota niech jakiegoś szybko przygarnie!

Merytorycznie leży

Drugi tom trzyma poziom pierwszego - dalej świetny humor i dalej ogrom bardzo dobrych obserwacji i doświadczenia kociarza podany w zabawny i przeuroczy sposób. Tematyka nieco inna, ale to dobrze, by nie znudzić po tomie 1. Tutaj więcej chyba o charakterach naszych milusińskich. Ale dalej ma się wrażenie, że to właśnie o moim kocie autor pisze! I śmiechu do łez :)

Jako dumny właściciel Gangu Piątki dokształcam się dalej. Po tej lekturze utwierdziłam się w tym że po domu i ogrodzie krążą szatańskie stworzenia z piekła rodem. Niby nie była mi do tego potrzebna książka ale zawsze to lepiej poprzeć sobie własną wiedzę FAKTAMI hehehheheh. „Szczęśliwi” posiadacze kotów podczas lektury będą płakać ze śmiechu ….lub nad swoim smutnym losem....

Książka idealna dla miłośników i posiadaczy kotów, ale mi też się podobała ;)

Gdy tylko dowiedziałam się o drugiej i trzeciej części książki Dawida Ratajczaka "Jak wytresować kota" wiedziałam, że muszę je mieć.
I - podobnie jak przy pierwszej części- nie zawiodłam się.
W drugiej autor opisuje techniki zaawansowane tresury tego demonicznego zwierzęcia, jeśli w ogóle da się go wytresować.
Wszystko oczywiście nie całkiem na poważnie i z ogromnym...

Wiem, że nie wszyscy lubią koty, ale ta książka może ich do nich przekonać.
Fantastyczny język opisu tych mały futrzaków sprawia, że wybuchamy śmiecham prznajmniej raz na dwie minuty czytania.

Oczywiście tytuł jest przewrotny, bo kota wytresować się nie da, ale, jako ich służba, dostajemy instrukcję obługi kota. Bardzo precyzyjną instrukcję, która o dziwo nie zniechęca nas...

nieco mniej zabawna od części 1 ale nadal trzyma poziom :)

Dawno nie miała w dłoni, książka która tyle razy mnie rozśmieszała.
Jako właścicielka dwóch dorosłych Rudych kocurów, nie wiele nowego się dowiedziałam. Ale za to świadomość, że inni mają podobnie i że również to rozumieją dodaje otuchy ;D

Polecam kociarą ;)

Dyskusje