Korporażka

Dawid Ratajczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Skrzat Kraków pozostałe
Wydawnictwo Skrzat Kraków
pozostałe
2018-07-11

Książka przybliża realia korporacji w dość zabawny sposób. Przejrzysta struktura, przystępny język. Czasem może autor potraktował temat za bardzo z przymrużeniem oka i z za dużą przesadą.

Z książkami, które w humorystyczny sposób próbują coś lub kogoś krytykować jest tak, że potrafią wyjść bardzo żenująco. Tutaj na szczęście do tego nie doszło. Lektura lekka, przyjemna. Co jakiś czas nawet uniesie się kącik ust, zwłaszcza, jeśli z korporacjami miało się w ten, czy inny sposób do czynienia. Końcówka nieco słabsza, ale mimo tego mogę z czystym sercem polecić...

Dawno się tak nie uśmiałam, czytając książkę! W dodatku, co chwilę przytaczałam mężowi fragmenty i też miał z nich niezły ubaw. Jako pracownik korporacji odnajduję w niej całe mnóstwo sytuacji, które w rzeczywistości mają miejsce. Autor świetnie opisuje mechanizmy rządzące korpo światkiem. POLECAM

• 2020
  • 2018