Tutlandia. Niespodzianki

Media Rodzina
tutlandia agnieszka ginko literatura dziecięca dla dzieci opowiadania historie
literatura dziecięca
tutlandia agnieszka ginko literatura dziecięca dla dzieci opowiadania historie

Moje dzieci zaczęły od tej książki pani Ginko, a dopiero potem przeczytały jej pierwszą część - Tutlandię. Kolejność czytania nie ma znaczenia. Zabawne i edukacyjne opowiadania o Tutkach: do akcji wkracza tatuś, mamusia, Tutek i Tutka, a także dzidziuś - tu nie mogę zdradzić imienia, bo nie chcę psuć zabawy. Dużo uciechy, śmiechu i wakacje, a tatuś i lody to jest to :)

• Czytamy z córką
  • Biblioteka