Agnieszka Ginko Wydawnictwo: Wilga literatura dziecięca
Wilga
literatura dla dzieci
literatura dziecięca
literatura dla dzieci

Piękna, poruszająca opowieść o polarnym lisku z mocnym przeslaniem. Trudno być wrażliwcem, poszukującym czegoś nowego wśród znajomego, nudnego stada i trudno być samym soba wśród obcych, srebrnym wśród rudzielców. Lisek dzielnie wychodzi z opresji i znajduje przysłowiową drogę do domu. Książka o odkrywaniu tego, co ważne w życiu dla małych i dużych. Poetycko napisana, z...

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tę prawdę, starą jak świat, znamy wszyscy, ale i tak każdy woli przekonać się o niej na własnej skórze. Nie inaczej Srebrny – mały lis polarny. Znudzony życiem na Grenlandii, wyrusza na poszukiwanie ciekawszego miejsca. Dociera na zieloną wyspę. O tak, tu jest znacznie przyjemniej niż w...

Rewelacyjna książka o akceptowaniu innych

W księgarni zwróciły moją uwagę piękne ilustracje, dlatego wróciłam z książką do domu.
Autorką ilustracji jest Marianna Jagoda - Mioduszewska.

Bohaterem opowieści Agnieszki Ginko jest mały lisek z Grenlandii o imieniu Srebrny, który w poszukiwaniu przygód płynie przed siebie na krze w cieplejsze rejony, ażeby ostatecznie z tęsknotą wrócić do lisiej rodziny.

Ocena bardzo...

Dyskusje