Powiększ Wyjdziesz za mnie, kotku? cz.2

Okładka książki Powiększ Wyjdziesz za mnie, kotku? cz.2 Wioletta Sawicka
Okładka książki Powiększ Wyjdziesz za mnie, kotku? cz.2
Wioletta Sawicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wyjdziesz za mnie, Kotku (tom 1) Seria: Wszystkie oblicza kobiety literatura piękna
Wyjdziesz za mnie, Kotku (tom 1)
Wszystkie oblicza kobiety
Prószyński i S-ka
2016-08-10
2016-08-10
9788380692077

Dobrze napisana książka o miłości, która musi pokonać wiele przeszkód. Młoda dziennikarka, ambitna jest szczęśliwa w zwiazku, ale nie do końca....Jej ukochany jest bardzo zazdrosny, wręcz ogranicza wolność Anny. Tytuł jest bardzo sugestywny.

Bardzo ciepła, momentami poruszająca powieść. Bardzo odpowiada mi styl autorki. Może nie we wszystkim się z nią zgadzam, ale przecież nie zawsze ma być tak jak ja chcę.

Z trzech cześći najlepsza dla mnie 3

Z trzech cześći najlepsza dla mnie 3

Tytuł może dać wrażenie że to klasyczny lekki (wręcz płytki) romans jakich tysiące teraz na rynku. Ale tak nie jest. Powieść ma swoje mankamenty ale chyba w każdej się coś znajdzie. Uprzedzam, że niektórym może się nudzić bo to obyczajówka nie erotyk, a do tego bohater nie jest psychopatycznym zaborczym gangsterem. Jest tu dużo rozważań i przemyśleń.

Czy można stworzyć szczęśliwy związek z kimś to jest zaborczy? Nie , nie można. Na dłuższą metę to nie przejdzie. Znam to z autopsji. Nie da się żyć z złotej klatce i żyć tylko dla kogoś. Żyjemy przede wszystkim dla siebie.

Czytając książkę , momentami miałam ochotę udusić Patryka.. A jego matkę.. posłać do diabła. (miałam kiedyś w rodzinie taką osobę ). A Anią potrafiłam się utożsamić. Jest to silna i mądra babka, tylko że ta siła jeszcze jest w niej uśpiona.

Ogólnie książka jest taka życiowa, codzienna z mądrym przesłaniem.

Historia niezwykle emocjonalna, prawdziwa i szczera. Chwyta za serce. Polecam.

Historia niezwykle emocjonalna, prawdziwa i szczera. Chwyta za serce. Polecam.

Książka, w której dużo się dzieje. Opowiada o zmianie, jaką trzeba przejść, aby zrozumieć czego tak na prawdę chcemy. Każdy z nas musi odnaleźć się w sobie, pojąć co jest naszym "powołaniem", co sprawi, że nasze życie będzie pełne i szczęśliwe. A wiadomo, dla każdego z nas będzie to coś innego. Bo by iść przez życie z uśmiechem na twarzy, trzeba być szczęśliwym i pogodzonym z samym sobą.

Miłe zaskoczenie na początek roku. Po tytule i okładce sądzić można, że sięgamy po romans, nic mylnego. Jest to historia o dojrzewaniu do podejmowania trudnych wyborów, o miłości i jej dojrzewaniu, również wybaczaniu i w pewnym sensie tęsknocie za rodziną.

Książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, wbrew temu co myślałam o niej na samym początku. Autorka potrafi pisać o problemach życiowych w sposób bardzo dojrzały i przekonujący czytelnika. W tej historii kryje się głębsze dno i Wioletta Sawicka wiedziała, jak ma to pokazać, by było wiarygodnie.
PS:
podobno nie poznaje się książki po okładce, ale akurat okładkę w tej książce KONIECZNIE bym zmieniła ;) jest okropna!

PS:
podobno nie poznaje się książki po okładce, ale akurat okładkę w tej...

Bardzo dobra seria.

Bardzo dobra seria.