Wyjdziesz za mnie, kotku?

Wioletta Sawicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wyjdziesz za mnie, Kotku (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
miłość wybaczenie wolność szczęście przyjaźń tajemnica przeszłość literatura polska
Wyjdziesz za mnie, Kotku (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2014-06-05

Miłe zaskoczenie na początek roku. Po tytule i okładce sądzić można, że sięgamy po romans, nic mylnego. Jest to historia o dojrzewaniu do podejmowania trudnych wyborów, o miłości i jej dojrzewaniu, również wybaczaniu i w pewnym sensie tęsknocie za rodziną.

Książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, wbrew temu co myślałam o niej na samym początku. Autorka potrafi pisać o problemach życiowych w sposób bardzo dojrzały i przekonujący czytelnika. W tej historii kryje się głębsze dno i Wioletta Sawicka wiedziała, jak ma to pokazać, by było wiarygodnie.
PS:
podobno nie poznaje się książki po okładce, ale akurat okładkę w tej...

Bardzo dobra seria.

Pozytywne zaskoczenie!
Arcybanalny tytuł i nieudana okładka, ale książka świetna!
To nie jest romans, to mądra opowieść o życiu.
O tym jak nas zaskakuje. Jak nasze decyzje, wybory, kompromisy kształtują to życie. Ile z tego mamy pod kontrolą, a ile jest w rękach losu.
Pozytywna opowieść – w atmosferze ciepłej troski o drugiego człowieka. Kawałek życia, w którym jest miejsce...

Ania jest dwudziestoośmioletnią kobietą. Realizuje się jako redaktor w radio. U jej boku trwa Patryk- przystojny, zazdrosny chirurg.
Patryk chce wreszcie założyć rodzinę i prosi Anię o rękę, jednak ta odrzuca jego propozycję! Co stanie się dalej ? Czy ich związek się zakończy ? Czy będą walczyć o swoje szczęście?

Zarówno Ania jak i Patryk od razu wzbudzili moją sympatię....

super książka polecam

Wspaniała, wciągająca historia o miłości, wyznaczeniu, o rodzinie i wartościach. O tym że tradycyjne pojmowanie rodziny nie jest źle i że każdemu warto dac drugą szansę A pójście za głosem serca to wcale nie jest zły pomysł:)

Na półkach: , , , , ,

Z przyjemnością przeczytałam historię Anny i Patryka.
Anna, pełna wątpliwości do związku z Patrykiem pokonała swoje opory i zaufała mu.
To piękna, pełna ciepła opowieść o miłości.
To nie jest zwykły romans, takie historie zdarzają się w codziennym życiu.
Polecam.Zaraz sięgam po następną część.

Tytuł banalny i raczej nie sięgnęłabym po książkę, gdyby nie spotkanie z autorką, która nie do końca zgadzała się z tytułem, która zawarła w książce cząstkę siebie. Powieść piękna, wzruszająca, idealna na listopadowe wieczory.

Na początku nie wiedziałam czego się spodziewać, ponieważ była to moja pierwsza styczność z tą autorką. Teraz wiem, że nie będzie ona ostatania.
Bardzo mi się spodobał styl autorki. Książkę przeczytałam błyskawicznie, bo w jeden dzień.
Historia Ani i Patryka mocno mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać. Jestem bardzo ciekawa, co autorka wymyśliła w kolejnych...

Dyskusje

• 2014