Za jakie grzechy?

Prószyński i S-ka
Literatura polska
literatura piękna
Literatura polska

"Za jakie grzechy?" książka ciekawa, bardzo szybko się ją czytało taka przewidywalna. Polecam przyjemna powieść na wakacje

Dla mnie chyba najgorsza książka tej autorki. Nie piszę, że zła, ale gorsza od innych.
Tak jak w poprzednich książkach wydarzenia pokazane dwuwymiarowo - teraz i kiedyś. Tam było ok, tutaj mnie momentami drażniło i zwyczajnie nudziło.
Ale czytało się przyjemnie, w miarę szybko, bez większego wysiłku.

Gruba książka,którą się szybko i dobrze czyta.
Bo,mimo .Że jest ,czasem taka sobie.Jest z reguły,naprawdę interesująca.
Czy,dać szansę na związek ? Czy,wybaczyć.
Książka ciekawa.

Z dotychczas przeczytanych powieści pani Karpińskiej ta jest dla mnie najsłabsza. Nie to że jest zła, po prostu jest mniej ciekawa i nie wywołuje tyle wzruszeń i nie wciąga tak bardzo jak pozostałe.
Jak to często u autorki bywa akcja jest prowadzona dwutorowo, współczesność przeplata się z tym co działo się pięć lat wcześniej i co tak bardzo wpłynęło na charakter i...

Książka opowiada historię młodej kobiety Aliny na życiowym zakręcie. Po nieudanym ślubie, który się nie odbył - z powodu ucieczki narzeczonego z ołtarza - Alina prowadzi swój i swojej przyjaciółki gabinet psychoterapeutyczny. Pewnego dnia dowiaduje się, że dostała w spadku od wuja Staszka pokaźny majątek do podziału z niejakim Tomaszem. Jakie ma intencje Tomasz według...

Według mnie jedna z najlepszych książek :)

Książka banalna i w 100% przewidywalna, ale dobrze się ją czyta. Momentami nawt wciągająca. Przyjemna lektura na wakacje -
za to daję dodatkowego plusa.

Świetna .polecam fankom literatury kobiecej

Poznajemy dwudziestodziewięcioletnią Alinę mieszkającej w małym mieszkanku ciasnej klitce w Warszawie razem z najlepszą przyjaciółką prowadzi gabinet psychoterapeutyczny pomaga ludziom tym, którzy potrzebują fachowej pomocy jest psychologiem.Od pięciu lat, gdy jej narzeczony Miłosz uciekł sprzed ołtarza wyznał jej, że nie kocha zostawił pannę młodą Alinę dla Aldony młodszej...

Bardzo fajna książka polecam na cieplutkie wieczory :)

Dyskusje

• 2014
  • 2018
  • Z biblioteki
  • 2019
  • 2015
  • Literatura polska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Za jakie grzechy?