Wybór felietonów z lat 2013-2016

ten typ mes rap hip-hop felietony
Alkopoligamia.com
publicystyka literacka, eseje
ten typ mes rap hip-hop felietony

Ciekawy zbiór felietonów na masę różnych tematów. Autor przy pomocy barwnego języka i licznych porównań dzieli się swoimi spostrzeżeniami na wiele spraw. Polecam nie tylko fanom muzycznej działalności Pana Piotra.

Nie będę obiektywna ze względu na wieloletnią sympatię do Piotra, ale zawsze miło mi czytać jego przemyślenia. Piotrek to bardzo mądry mężczyzna i za to go szanuję.

Dawno (a może i po raz pierwszy?) nie czytałem czegoś tak bezpośredniego. Jedne teksty uwielbiam, drugich nie cierpię, trzecie jakby spisane z mojej głowy. Ta ciekawość, którą kategorie dostanie kolejny tekst ;). polecam

• O życiu
  • Polskie