Jedno małe kłamstwo

Ten Tiny Breaths (tom 2)
literatura piękna
Agnieszka Dyrek
studia młodość

Wciągająca, nie pozwala odłożyć książki na później , miły język, ciepły i mąry. Przeczytajcie

Całkiem dobra, w moim odczuciu lepsza od poprzedniej. Nieśmała, niedoświadczona dziewczyna zakochuje się w niebezpiecznym przystojniaku. To dość typowy duet jednak okoliczności, historia, ciekaiwe skonstruowane postacie sprawiają, że książkę czyta się z przyjemnością i nie można się od niej oderwać.

Piękna książka, myślę, że najlepsza część całej historii. Bardzo suptelna, sprawiła, że straciłam dwa wieczory bo nie umiałam się od niej oderwać.

Kiedy wszystko masz już zaplanowane, przemyślany każdy szczegół to czy na pewno jesteś szczęśliwy? Życie na autopilocie i odhaczanie kolejnych pozycji wydaje się być takim bezpiecznym rozwiązaniem.
To książka o poszukiwaniu samej siebie, szczęści i miłości.
Tucker ma wspaniały styl pisania. I nie zgadzam się z opiniami, że pierwszy część była lepsza. Jedno małe kłamstwo...

Historia Livie i Ashtona wciągnęła mnie równie mocno jak "przygody" Kacey i Trenta. Mimo, że siostry są jak ogień i woda, obie mają dar przyciągania facetów z problemami. Na szczęście doktor Stayner, czyli rodzinny psychiatra czuwa nad zdrowiem psychicznym całej tej pokręconej gromadki. Chociaż jego równowaga umysłowa też jest sprawą dyskusyjną.

Może to i trochę oklepana...

Świetna książka. Napisana lekko, z humorem, przez co nietrudno było w niektórych momentach wybuchnąć śmiechem a resztę czytać z usmiechem na ustach. Główną bohaterkę można było polubić już w pierwszej części serii. Żałuję tylko że nie przeczytałam jej wcześniej.

W dobie zamkniętych bibliotek, bez marudzenia czyta się to co się ma lub co udostępnili znajomi. Dostałam tę książkę, zapoznałam się ze świetnymi opiniami na LC i ...... strasznie mi szło czytanie.
Bez wątpienia, gdybym była 40 lat młodsza, powieść niewątpliwie zrobiłaby na mnie ogromne wrażenie. Z pewnością zakochałabym się w Ashtonie, nauczyłabym się życia od doktorka i...

Odbiłam się od tej książki.
Po ok. 60 stronach chciałam ją sobie odpuścić, odłożyć i przestać się nudzić, ale pomyślałam: "Hello! To dopiero początek, daj im szansę!"
Niestety, niewiele to zmieniło.

Przez większą część historii bohaterowie mnie irytowali, zaskakując Imfantylnością, głupotą i hipokryzją. Tak, użyłam niefajnych słów. Bo się zawiodłam!
Nie czułam tego, co...

Książka chwilami była podobna do aftera, ta sama konstrukcja niedoświadczona dziewczyna i przystojny z problemami żigolak

Fenomenalna ! 🙂

Dyskusje