Jedno małe kłamstwo

Data 1. wydania:
2013-06-11
Katarzyna Agnieszka Dyrek
studia młodość

Książka na początek roku..
(Muszę się przyznać że musiałam przypomnieć sobie o czym była choć czytałam ją dwa dni temu..)
Książka to jedna z tych młodzieżówek, kiedy pod przykryciem wielkiej tragedii kryje się słodko pierdząca historia idelanie na zimowe wieczory.. Nie oszukujemy się jest to jedna z typowym młodzieżówek, lekka i przyjemna , ale nie wnosząca zupełnie nic....

Pochłonęłam ją naprawdę szybko. Ashton i irlandka/Livy naprawdę mnie zaciekawiła. Ta książka nie jest tylko romansem, jest też dobrym przekazem i świetną rozrywką. Postać doktora jest świetna i cieszę się że w tej książce również był. pozoru poukładana idealna córka i na pierwszy rzut oka oczywisty buntownik nie byli jednak tacy oczywiści i miele wiele rzeczy do odkrycia.

Nie wiem jakim cudem patrząc po ocenach i opiniach ale dla mnie to słabizna. Bohaterowie nijacy. Ich zachowania wgl nie rozumiałam. Zakończenie już wgl porażka, nagle Liv wybacza wszystko nawet bez jakiś konkretnych przeprosin ..... No błagam!! Wgl jako bohaterka była strasznie irytująca swoim zachowaniem, tym że była potulna jak baranek i właziła wszystkim w dupę....

Takie książki czyta mi się najlepiej 😊 chyba odpowiada mi sposób pisania autorki, bo to już nie pierwszy raz identyfikuję się z jej bohaterami. Idealnie odstresowuje, ale trzeba mieć dużo czasu, bo ciężko sobie odmówić czytania 😊

Boze jestem zachwycona ta ksiazka. Wogole całą serią ❤❤❤ świetnie się czytało. Na pewno wrpce do tej serii za jakis czas. Polecam!

Myślałam, że dostanę jakąś fajną historię dla kobiet w moim wieku 30+ zobowiązuje, a dostałam historię 18+ , na dodatek jest to taki zlepek, historii które już kiedyś czytałam . Nie wiem może jak bym była młodsza to byłabym nią zachwycona, ale w obecnym wieku jestem nią po prostu rozczarowana .. ⁣

Był jeden wątek który mnie poruszył, ale jak szybko się zaczął tak szybko...

Świetna książka, żałuję że nie sięgnęłam po nią wcześniej. Nie miałam pojęcia, że części serii są ze sobą powiązane. Polecam!

Wciągająca, nie pozwala odłożyć książki na później , miły język, ciepły i mąry. Przeczytajcie

Całkiem dobra, w moim odczuciu lepsza od poprzedniej. Nieśmała, niedoświadczona dziewczyna zakochuje się w niebezpiecznym przystojniaku. To dość typowy duet jednak okoliczności, historia, ciekaiwe skonstruowane postacie sprawiają, że książkę czyta się z przyjemnością i nie można się od niej oderwać.

Piękna książka, myślę, że najlepsza część całej historii. Bardzo suptelna, sprawiła, że straciłam dwa wieczory bo nie umiałam się od niej oderwać.

4 420
    2 431