Leśna polana

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Leśna Trylogia (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Znak Literanova
literatura polska
Leśna Trylogia (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

W cieniu zła i przemocy

26 Link do recenzji

Wzruszająca książka? Czarująca? "Naćpał się viagry i gwałcił ją dobrych kilka godzin". No rzeczywiście - doprawdy piękna, pełna ciepła i emocji opowieść! Nie jestem w stanie doczytać do końca tych historii rodem z czasopisma "Detektyw". Jest mi bardzo smutno, ale od pewnego czasu podczytuję wybiórczo książki K.M. i widzę, że im dalej, tym gorzej. Styl ewoluował w kierunku,...

Po tę książkę sięgnęłam jeszcze jak rok temu, ale z racji tego, że była to już któraś z kolei książki Katarzyny Michalak, którą zaczęłam czytać, to po prostu poczułam przesyt. Pewnie gdyby nie książki, które przeczytałam w międzyczasie, to być możne ta książka dostałaby wyższą ocenę. Ale chyba dalej jestem ,,przejedzona'' książkami tej autorki.
Ja wiem, że autorzy piszą...

Powieść przepiękna, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Bardzo polecam przeczytać :)

Książka jest: TRAGICZNA (jednak nie tak tragiczna jak jej druga część)
Książka opowiada o losach trzech przyjaciółek i trzech braci - cała szóstka jest po ciężkich przeżyciach, które nie zapowiadają się aby miały zmierzać ku końcowi. Wszyscy szukają jednak jednego - miłości.

Są książki złe i są książki Michalak. Nie spodziewałam się po niej niczego wyjątkowego, jednak...

To pierwsza przeczytana przeze mnie książka tej autorki. Lubię taką literaturę. Lekką, niewymagającą, trochę naiwną. Po pierwszym tomie widzę, że to pewnie cykl w stylu: żyli długo i szczęśliwie. W drodze do szczęścia było wiele zakrętów, ale założę się, że finalnie wszystko dobrze się skończy. Ale potrzebuję takich książek. Świat ich potrzebuje:)

"Życie bez miłości nie ma sensu"

Książkę czyta się dobrze. Jednak jak dla mnie, niektóre zachowania i emocje bohaterów były niezbyt realne, naiwne, zbyt skrajne (np. oscylowanie między przyjaźnią od pierwszego spotkania a nienawiścią...). Niemniej jednak książka trzyma w napięciu i kończy się w takim momencie, że trzeba przeczytać kolejną część.

Bardzo wciągająca książka nie można się oderwać😃 jedna z moich ulubionych trylogia 😍

Kolejną bajkę dla dorosłych Pani Michalak dało sie przeczytać ze względu na wątek złej postaci. Chyba skuszę się na drugą część.

Z góry uprzedzam, że w mojej recenzji będą spoilery.

Jest to pierwsza książka pani Michalak, po którą sięgnęłam. Byłam ciekawa, co takiego jest w twórczości tej Autorki, że ma ona zarówno grono wiernych wielbicielek jak i zagorzałych krytyków.
Celowo wybrałam akurat " Leśną Polanę" - wiedziałam bowiem, że nawiązuje ona do tego, co przechodzili więźniowie na Rakowieckiej. Z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna!