Odnajdę Cię

Anna Karpińska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Księgarnia pod Flisakiem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
romans
Księgarnia pod Flisakiem (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
romans

Obyczajowy popcorn. Jakby ktoś napisał streszczenie nie siląc się na najmniejszą dozę emocji. Czyta się jak artykuł w "Życiu na gorąco", niby zaciekawia, ale nie pozostawia żadnej refleksji. Język też banalny, niewyszukany.

Inspiruje do własnych refleksji.

Kiedy umiera rodzic wali się świat i nie ważne czy dorosły czy dziecko. Kiedy opłakując matkę Dagmara dowiaduje się że tak naprawdę nie jest jej córką przezywa dodatkowo głęboki szok.
Kim jest tajemnicza pisarka Bożena Zawistowska i dlaczego szuka pewnej kobiety.
Autorka znakomicie prowadzi fabułę przeskakując od jednej bohaterki do drugiej wciąż wzmagając ciekawość...

Skomplikowana historia młodocianej matki zmuszonej do oddania dziecka i tocząca się równolegle historia tego dziecka .Smutne.

„Odnajdę Cię” to pierwszy tom cyklu „Księgarnia pod Flisakiem” i moje pierwsze spotkanie z autorką ,Anną Karpińską, ale nie ostatnie.
"(...)Dagmara po śmierci matki otrzymuje w spadku nie tylko prowadzoną przez nią przez wiele lat "Księgarnię pod Flisakiem", ale również list, z którego dowiaduje się, że została adoptowana (...)".
"Dwie kobiety, jedna decyzja i historia....

"Życie jest kwestią wyborów, tych wielkich i tych małych"

Bardzo wciągająca historia. Przez prowadzenie podwójnej narracji, można było zrozumieć myśli i uczucia każdej z głównych bohaterek. Czekam na przeczytanie kolejnej części.

Poruszająca i zajmująca historia. Bardzo ucieszyła mnie kontynuacja

Fabuła dość ciekawa, bardzo autentyczna, poruszająca pewne problemy społeczne jakie miały miejsce w poprzednim wieku...
Ogólnie książka bez zastrzeżeń, mnie trochę już miejscami nudziła i gubiłam się w bohaterach, jednak mimo wszystko polecam :)

Pełna emocji książka o matce i córce, które kiedyś zostały rozddzielone.
Poznajemy Bożeną -znaną pisarką i jej córkę Dagmarę, która trafiła do adopcji. Czy po latach panie będą umiały znaleźć wspólny język i porozumienie?
Zapraszam do lektury. A ja zasiadam do przeczytania tomu II

Bardzo dobra książka. Niesamowicie wciąga. Polecam