Powrót do Ferrinu. Tom 1

Okładka książki Powrót do Ferrinu. Tom 1
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Kroniki Ferrinu (tom 2) Seria: Książki pełne emocji fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Kroniki Ferrinu (tom 2)
Książki pełne emocji
Wydawnictwo Literackie
2016-01-12
2016-01-12

więcej Więcej

Pierwsza część tej książki była lepsza.Moim zdaniem lepiej wychodzi autorce pisanie książek w gatunku romansu itp. jak np."Nigdy w życiu" niż fantasy.

Nie ma co się rozpisywać, mnie książka bardzo przypadła do gustu polecam.

Pierwsza myśl (po rozpoczęciu) - o rany dlaczego znowu to sobie robię?
Druga myśl (po zakończeniu) - nigdy więcej (chyba :))
Mam pozostałe tomy serii, ale raczej po nie nie sięgnę. Zwyczajnie szkoda mi na to czasu, skoro jest tyle znacznie ciekawszych pozycji.
Czy polecam - zdecydowanie nie.

Podoba mi się na równi z poprzednią pierwszą częścią. Tak jak i w przypadku tamtej podoba mi się styl i treść. O dziwo przypodobała mi się taka delikatna fantastyka. Opowieść nie nudzi, zaskakuje.
Jestem ciekawa dalszych losów Anaeli, zabieram się za czytanie 3 części. :)

2x
14/21

...i nigdy więcej.

Książka jest zachwycająca pełna emocji. Moim zdaniem jest lepsza od 1 tomu.
Opowiada książka o dalszych losach Anaeli. Znowu wraca do Ferrinu , by zmierzyć się z widmem nieuchronnej zagłady . Tylko ona może ocalić niewinnych mieszkańców jest krainy ,
Ta książka jest pod względem zachwycająca fantastyka przeplata się z ze zmysłowością i wyobraźnią.
Chętnie polecam dla każdego.

Pierwsza myśl... O co do cholery chodzi...
Znowu długi czas uczyłam się czytać żeby rozumieć.
Znowu dużo się dzieje...

Nie wiem jakie romanse pisze Michalak, ale uważam, że książki fantasy bardzo jej się udają. Trochę się droczy z czytelnikiem, trochę go oszukuje, ale gra warta jest świeczki. Miała dobry pomysł na kontynuację serii - ostatecznie podoba mi się to jej pisanie z przymrużeniem oka - takie nie do końca poważne. Szkoda, że ma takie słabe recenzje. Myślę, że przyczyna tego jest...

Czytając pierwszą część tomu Kronik Ferrinu nie byłam wystarczająco pozytywnie nastawiona do kontynuowania dalszych tomów traktujących o losach Anaeli i świata Ferrinu. Jednak postanowiłam zapoznać się z dalszymi jej losami i zobaczyć czy jednak moje zdanie się zmieni.

Anaela ponownie wraca do świata Ferrinu gdzie tym razem trafia "na początek" gry o Ferrin - o jej...

• Fantastyka
  • 2014