Przypływ

Daniela Sacerdoti Wydawnictwo: Dreams Cykl: Sara Midnight (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Tide
Sara Midnight (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Krzysztof Mazurek
łowczyni demony wojna

No oczywiście po co wydawać kolejny tom.

Cykl: Sara Midnight

- Wizje (tom 1)
- Przypływ (tom 2)

Zanurz się w historie gdzie główna bohaterka musi stawić czoła złu, które staję się coraz bardziej silniejsze a ona... Musi wydorośleć w trybie natychmiastowym bo demony nie będę czekać w ukryciu aby siać zło i zamęt w mieście.

Po śmierci rodziców obowiązek dbania o spokój na ziemi spada na...

Sprawa z demonami jest jasna:Surari atakują łowców, łowcy zabijają Surari. Ale kto z kim będzie w związku? To jest zagadka.

Dobra

Wizje
Autor: Daniela Sacerdoti
Cykl: Sara Midnight (tom 1)

Przypływ
Autor: Daniela Sacerdoti
Cykl: Sara Midnight (tom 2)

Kolejna FASCYNUJĄCA magiczna seria przygód które przeniosą Cię do zupełnie innego świata. MEGA !!!

Na samym początku pragnę wspomnieć, że księga druga jest znacznie lepsza od księgi pierwszej, dlatego warto przebrnąć przez początki. Niestety wszystko jest przeciągane, prze dodawanie dodatkowych wątków, które wydłużają wszystko. Mam nadzieję, że będą mieć większy wpływ na kolejną księgę, aby mój czas nie poszedł na marne. Strasznie denerwuje mnie okazywanie miłości przez...

Pamiętam do dzisiaj swój zapał podczas czytania pierwszej części tej trylogii. Mimo że zachowanie Sary bardzo mnie drażniło książka i tak była moją ulubioną. Wizje spodobały mi się tak bardzo, że z utęsknieniem wyczekiwałam nadejścia kontynuacji by dalej śledzić losy Sary. Gdy wreszcie pojawiła się na półkach w sklepie a kolega niebawem zapytał mnie co chciała bym dostać...

Miłe zaskoczenie, bo ta część spodobała mi się. Może szału nie było, ale było całkiem przyzwoicie. W drugiej części mamy okazje poznać bliżej głównych bohaterów i mamy szansę ich polubić. Sporo akcji, jednak jest ona trochę rwana co mnie odrobinę drażni. Może to po prostu styl pisania autorki nie do końca mi odpowiada, ale ogólnie nie jest źle i czekam na ostatnią część :)

Droga część podoba mi się bardziej niż piewsza ale nadal uważam taka na jeden dzień wieczór

Fajna książką ;)

Dyskusje