Nie trać okazji, Heleno !

Joanna Albrecht Wydawnictwo: Spółka Wydawniczo-Księgarska kryminał, sensacja, thriller
838500498X
Spółka Wydawniczo-Księgarska
horror thriller groza kryminał opowiadania
kryminał, sensacja, thriller
838500498X
horror thriller groza kryminał opowiadania

Książek przeczytanych p. Joanny Albrecht mam kilka na swoim koncie. Nie były to jakieś wymagające powieści, ale nieźle się czytało. Nie trać okazji, Heleno! zauważyłem i postanowiłem nabyć, aby przeczytać, bo uwielbiam stare kryminały z czasów PRL-u. Spodziewałem się przynajmniej dobrej powieści kryminalnej i po przeczytaniu czuje się rozczarowany.
Stan Borecki przyjeżdża...

Dyskusje

• 3_Kryminał
  • 00 tyt. N
  • Obyczajowa
  • 4_Pisarze -Polska
  • Kryminał milicyjny
  • 0_Autorki

Dodaj cytat z książki Nie trać okazji, Heleno !