Chwyt Skorpiona

Joanna Albrecht Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza kryminał, sensacja, thriller
Krajowa Agencja Wydawnicza
kryminał, sensacja, thriller
1990-01-01

Książka jak dla mnie dziwna. Połowa książki to jakieś wątki "każdy z każdym", idiotyczne historyjki typu: młoda dziewczyna zainteresowana szalonym profesorem, który usiłuje ją potem zgwałcić.. poplątanie z pomieszaniem. Czyta się szybko ale bez rewelacji.

Średni kryminał, choć dosyć łatwo i szybko się go czyta. Nie do końca byłam pewna, kto jest w tej historii czarnym charakterem, ale okazało się, że dobrze myślałam. Mogę go polecić ale tylko w ostateczności.

• 2014
  • 2015