Epizody z Prus czyli historie okołowojenne

Tomasz Sowiński Wydawnictwo: Regionalista powieść historyczna
Regionalista
druga wojna światowa Prusy Wschodnie Armia Czerwona
powieść historyczna
druga wojna światowa Prusy Wschodnie Armia Czerwona

Lubicie pogrzebać w lokalnej historii? Mi się czasami zdarza, nie lubię jednak pozycji zbyt naukowych, a przez to ciężkich w odbiorze. Tomasz Sowiński na szczęście jest od tego daleki. Historia mojego regionu, czyli dawnych Prus Wschodnich jest pełna zawirowań i ciekawych wydarzeń. "Epizody z Prus" to zbiór opowieści o codzienności, urywków z okołowojennej rzeczywistości....

Polecam wszystkim z okolic Olsztyna i Warmii.

• 52 książki w 2017
  • 2017