Epizody z Prus czyli historie okołowojenne

Okładka książki Epizody z Prus czyli historie okołowojenne
Tomasz Sowiński Wydawnictwo: Regionalista powieść historyczna
powieść historyczna
Regionalista
2009-01-01
2009-01-01
druga wojna światowa Prusy Wschodnie Armia Czerwona

Lubicie pogrzebać w lokalnej historii? Mi się czasami zdarza, nie lubię jednak pozycji zbyt naukowych, a przez to ciężkich w odbiorze. Tomasz Sowiński na szczęście jest od tego daleki. Historia mojego regionu, czyli dawnych Prus Wschodnich jest pełna zawirowań i ciekawych wydarzeń. "Epizody z Prus" to zbiór opowieści o codzienności, urywków z okołowojennej rzeczywistości. Czasem dotyczą one zwykłych ludzi, czasem tych z wyższego szczebla władzy. Ciekawa pozycja godna polecenia nie tylko fascynatom historii :)

Polecam wszystkim z okolic Olsztyna i Warmii.

Polecam wszystkim z okolic Olsztyna i Warmii.

Dodaj cytat z książki Epizody z Prus czyli historie okołowojenne