rozwiń zwiń

Dzieła wybrane t. I-V

Okładka książki Dzieła wybrane t. I-V
Lew Tołstoj Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Biblioteka klasyków klasyka
klasyka
Biblioteka klasyków
Война и мир, Анна Каренина, Воскресение, Хаджи-Мурат, Казаки, Детство, Отрочество, Юность, Севастопольские рассказы, Крейцерова соната, Метель, Три смерти, Два гусара
Państwowy Instytut Wydawniczy
1979-01-01
1979-01-01
Paweł Hertz, Kazimiera Iłłakowiczówna, Czesław Jastrzębiec-Kozłowski, Tadeusz Łopalewski, Wacław Rogowicz, Eleonora Słobodnikowa, Andrzej Stawar, Kazimierz Truchanowski
literatura rosyjska dzieła wybrane

Powieść "Kozacy" oceniam tylko na 5, Hadżi-Murat na 6, natomiast najbardziej podobało mi się "Zmartwychwstanie" ocenione na 9.

Dodaj cytat z książki Dzieła wybrane t. I-V