Nadzieja aż po horyzont

Okładka książki Nadzieja aż po horyzont
Barbara Goralczuk Wydawnictwo: wydano nakładem autora powieść historyczna
powieść historyczna
wydano nakładem autora
2015-01-01
2015-01-01
bieżeństwo wojna Rosja Podlasie

Słodko gorzka historia podlaskiej rodziny, która musiała uciekać przed wojną. Dla osób lubiących sagi rodzinne, opisane na tle wydarzeń historycznych. Druga cześć to ,,Miód", ale obie można czytać niezależnie od siebie.

Książka bardzo ważna pod względem tematyki dla mieszkańców Podlasia, tym bardziej, że w roku wydania książki minęło 100 lat od bieżeństwa. Bardzo rażą jednak błędy gramatyczne i ortograficzne, redaktor się nie postarał..
Mimo wszystko, dla osób, które trochę znają temat bieżeństwa, jak i dla tych, którzy nie znają - polecam!

Dodaj cytat z książki Nadzieja aż po horyzont