Joachim. Zemsta

istotne.pl
2015-01-01
2015-01-01
9788391913536

Druga część. Zaczyna się porządnym "wow". Później... akcja troche przymiera. Mam wrażenie, że na główny plan wysuwa się Mariola... czy to dobry zabieg? Nie był zły. Chociaż nie tego oczekiwałem.

Mimo wszystko książka super. Autorka jest mistrzynią kończenia "podrozdziałów"! Każde dwa/trzy ostatnie zdania budziły w mojej klatce piersiowej stado koni... biegających w różne strony!

Dodatkowo- nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że autorka całą historie wyszeptała mi na ucho...

Dodaj cytat z książki Joachim. Zemsta