Legionowym szlakiem... Z dziejów oddziałów Józefa Piłsudskiego na Kielecczyźnie 1914-1915

Jerzy OsieckiStanisław Wyrzycki Wydawnictwo: Jedność, Muzeum Narodowe w Kielcach, XYZ historia
Jedność, Muzeum Narodowe w Kielcach, XYZ
Legiony Polskie Józef Piłsudski Pierwsza Kompania Kadrowa pierwsza wojna światowa Kielce Legion Puławski
historia
2008-01-01

Okładka książki Świętokrzyskie. Podróż sentymentalna Krzysztof Lorek, Jarosław Machnicki, Jerzy Osiecki
0,0
Świętokrzyskie... Krzysztof Lorek, Ja...
Okładka książki Świętokrzyskie : kartki z podróży Krzysztof Lorek, Jarosław Machnicki, Jerzy Osiecki
6,0
Świętokrzyskie... Krzysztof Lorek, Ja...