Dziewiąty Mag. Trylogia. Dziewiąty Mag + Dziedzictwo +Zdrada (komplet)

Alice Rosalie Reystone Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura młodzieżowa
Opracowanie zbiorowe
Nasza Księgarnia
literatura młodzieżowa
Opracowanie zbiorowe

Książki są super. Szybko się je czyta bo akcja jest błyskawiczna. Ariel jest super bohaterką i bardzo ją polubiłam. Polecam wszystkim tą trylogię bo jest na 100% super.

Mam wrażenie, że to jest bardziej romans niż fantasy. Fabuła kiepska i niespójna a 3 TOM napisany jakby z musu. Jakby książka skończyła się na 2 Tomie może mialabym lepsze wrażenie co do niej. Jest to dobry przykład na to, że ksiazki nie powinno się oceniać po okładce, bo wydanie jest naprawde bardzo ładne i zachęcające ale sama treść bardzo przeciętna.

Świetna relaksacyjna książka, pełna akcji i nawet miłości ukazanej we znośnej odsłonie. Fantastyka pełną parą, uwielbiam.

pierwszy tom cukerkowy po czym w ostatnim psychopaci gwalcacy i kapiacy sie we krwi ofiar. Fakty przedstawione na poczatku powiesci w kolejnych tomach staja sie nieprawdziwe a postaci zmieniaja charakter o 180 stopni. Liczyłem na coś więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

zajebista :) książki z tych lekkich, łatwych i przyjemnych. Trochę chaotyczna niekiedy ale co tam, mi się podoba :)

Ciekawy cykl. Trochę naiwne i jak dla mnie baaaaarrrdzo "light".
Ogólnie ciekawa historia. Bohaterka wszechwładna, jak na maga. Kraina i akcje mało rozbudowane.
AAAAle To Fantazy. Szybko się czyta. przyjemnie się wczuwa.

Świetna babska fantastyka!

• Fantastyka