Pegaz. Nowi olimpijczycy

Kate O'Hearn Wydawnictwo: Papilon Cykl: Pegaz (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Pegasus and the new olympians
fantastyka, fantasy, science fiction
9788324520435
mitologia pegaz fantasy

Świetne! Ale trochę za dużo CRU

Olimpijscy bogowie, od tysiącleci rozpalają wyobraźnię ludzi na całym świecie.Niezliczone publikacje, świadczą o niesłabnącej popularności i fascynacji tymi mitami.Są to nie tylko fantastyczne opowieści, osadzone w tymże świecie, ale i całkiem poważne rozważania, stanowiące o Olimpie.

"Pegaz.Nowi Olimpijczycy", to już trzeci tom cyklu o przygodach Emily i skrzydlatego...

CRU zrobiło klony olimpijczyków. Czy uda się ich powstrzymać? A może sklonują i Emily?
Emily i jej przyjaciele mają bardzo ważne zadanie do wykonania, a książka jest znowu bardzo emocjonująca, pełna przygód i zwrotów akcji!

TOM JEST DRZEWEM!!! T.T

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No w sumie co kolejna część to lepsza zobaczymy czy pochwała nie wyszła za wcześnie.

Tom drugi opowiada o kolejnych przygodach Emily, która odkrywa swoje przeznaczenie, dorasta i godzi się z ciężarem, jaki bierze na swoje barki. Ciekawa metamorfoza bohaterki sprawia, że książkę czyta się jeszcze lepiej niż poprzednie.

Autorka stosuje zabiegi podobne jak J.K. Rowling w serii o Harrym Potterze - z każdym tomem język powieści staje się coraz bardziej...

"Nowi Olimpijczycy" to zdecydowanie najlepsza część przygód Emily i Pegaza.
Wiadomo, że nie jest to jakaś ambitna literatura. Mimo to przyjemnie się czyta.
Polecam w szczególności młodszym czytelnikom. ;)

Na półkach: , , , , , , , ,

"Pegaz. Nowi olimpijczycy" to 3 część serii "Pegaz" i według mnie, jak dotąd - najlepsza.

Książka opowiada o przygodach nowojorskiej nastolatki Emily, jej przyjaciela o włoskim pochodzeniu Joela, a także skrzydlatego rumaka - Pegaza.

Utwór utrzymany jest w klimacie mitologicznym zgrabnie połączonym z nowoczesną fantastyką, co daje bardzo dobrą lekturę nie tylko na długie...

Gdy w Polsce miał swoją premierę pierwszy tom ,,Pegaza" nie za bardzo byłam do tej serii przekonana. Nigdy wcześniej nie czytałam całej książki związanej z mitologią, więc było to dla mnie coś nowego. Jednak gdy skończyłam pierwszą część serii - przepadłam. Od tamtego momentu z niecierpliwością wyczekuję kolejnych tomów. Kilka dni temu miał premierę trzeci, który...

Dyskusje

• Fantasy