Dziedzictwo

Alice Rosalie Reystone Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziewiąty Mag (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Nasza Księgarnia
dziewiąty mag
Nasza Księgarnia
Dziewiąty Mag (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
dziewiąty mag

Na szczęście tom 3 zniszczył niesmak po wcześniejszym tomie, chodź nie umywa się do tomu 1 który był najlepiej dopracowany i najlepiej mi się słuchało. Tom zdecydowanie 16+

No i tak dobrze się czytało ale szału nie było niestety
Od czytadełko o :D

książka interesuje od początku, szybko sięgniesz po kolejny tom by zaspokoić wiedzę o bohaterach. extra polecam

I i II tom tej serii jak dla mnie świetny, III tom to istna katastrofa. Rozczarowanie w 100%

Znacie to uczucie, gdy książka odbiera dech w piersiach i nie pytając Was o zdanie zabiera do innego świata?
Niestety, ta książka do takich nie należy.

Czytałam ją wieki temu, ale nadal pamiętam to znudzenie i zażenowanie niskią opinią autorki o inteligencji czytelnika. Nudny główny wątek, odgrzewane z pierwszej i drugiej części problemy.
Po lekturze pierwszej książki...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka odbiega od poprzednich części. Stylem bycia bohaterów chociażby i brak w niej troszkę spójności - raz nasz bohater jeździ harleyem a raz kawasaki. W pewnym momencie zrobiło się niezłe zamieszanie po wprowadzeniu kolejnych wątków. W świecie magów odczuwam niedosyt tehoż świata bo akcja toczy się gdzie indziej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To druga przeczytana saga tej autorki. Ponownie fajny pomysł, tylko z realizacją problem. Infantylna, chaotyczna, czasami wręcz męcząca. Dużo wątków, ale brak ich rozwinięcia. Będę śledzić twórczość autorki. Kreatywna, oryginalna, z dużą wyobraźnią. Może z czasem poprawi się jej warsztat i cierpliwość przede wszystkim.

Najsłabsza część w całej trylogii. Pierwsza wciągnęła od pierwszych stron,druga też dobra ale ostatnia totalnie mnie zawiodła. Po połowie zrezygnowałam. Szkoda bo seria ma potencjał.

2019

Robiąc porządki, myślałam że biblioteczkę w jedno popołudnie odgruzuję. Wszystkie nowe i większość starych książek mam w formie elektronicznej. Myliłam się. Szelest kartek, delikatne tumanki kurzu;), zapach papieru, dziwne wzruszenie na widok tytułu i ciąg skojarzeń sprawiły, że każdą książeczkę brałam do ręki, kartkowałam, czytałam jakiś fragment i….zajęły mi porządki...

Ciężko przebrnąłem całość, nudna, za dużo informacji. Jakby z innej beczki.. Wolałbym żeby skończyło się na 2 tomie. Ba, zakończenie.. trzask plask, koniec. :/

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie