Wiesław Hop Wydawnictwo: Rozpisani.pl literatura piękna
miłość żołnierz dziewczyna rozstanie fala przemoc
literatura piękna
9788394200404
miłość żołnierz dziewczyna rozstanie fala przemoc

Hmm, nigdy nie byłam w wojsku i nie wiem czy bym chciała... Choć mam poczucie, że dzięki lekturze tej książki lepiej wiem jak ono wygląda.
Książka napisana z żartem, czyta się ją szybko. Raz bawi, raz smuci. Dla mnie ma też w sobie ogromną dozę nostalgi i próbę rozliczenia się z czasem. Jest opowieścią o zmaganiach z życiem młodego człowieka, wyborach, miłości...
Polecam!

Nie będzie to moja opinia, ale recenzja Pani Ingi Maliny z Myślenic,która ją napisała. Zachęcam do przeczytania.
Inga Malina
Raport z malowanej wioski
Nareszcie zamiast w formie  e-booku  ukazała się książka autorstwa Wiesława Hopa Poranek pełen nadziei. Dedykowana jest ona i pisana o poborowych i dla nich i o nich. Dedykacje jest poświęcona także ich kobietom. Autor...

Książka naprawdę fajna, bardzo mi się spodobała. Myśle, że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Książka jest ciekawa, dobrze się czyta. Polecam.

• Kupię

Dodaj cytat z książki Poranek pełen nadziei