Kup teraz - 13 ofert w cenie od 23.10 zł do 35.90 zł

Długa noc

Wiesław Hop Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Nowy polski kryminał kryminał, sensacja, thriller
9788366371903
Wydawnictwo CM
Literatura polska kryminał morderstwo prywatni detektywi
kryminał, sensacja, thriller
9788366371903
Nowy polski kryminał
Literatura polska kryminał morderstwo prywatni detektywi

Nie rozumiem czemu autor przyczepił się do oceny Tiny19, którą tyle osób poparło jakoby było to trollowanie. Książka JEST słaba. Ja mam wrażenie jakby pisał ją licealista. Przecież KAŻDA kobieta w tej książce jest seksowna, nieważne starsza czy młodsza. Za to już cudownego Andrzeja podnieca tylko jedna panna,bo przecież jest ojoj taka niewinna. Ona nawet jest dziewicą. Ja...

Czytam kolejną książkę tego autora i stwierdzam, że warto te pozycję przeczytać. W stylu tego pisarza jest coś, co sprawia, że czytając jego powieść nie nudzimy się, a wręcz czujemy niedosyt. Polecam tę i inne pozycje.

Dobra książka, akcja może nie za szybka, ale dokładna i trzymająca w napięciu.

Fajna książka, dobrze się czyta. Ogólnie kolejna książka tego autora, która przypadłą mi do gustu.

Z góry zaznaczam, że nie będzie to moja opinia o powieści "Długa noc", bo jestem jej autorem. Jednak po zapoznaniu się z recenzją i oceną osoby ukrywającej się pod nazwą Tina19 (brak odwagi do podpisywania się własnym imieniem i nazwiskiem też o czymś świadczy), którą uważam za skrajnie tendencyjną i nieuczciwą, postanowiłem się do niej odnieść, zamieszczając link do...

www.tinarecenzuje.pl

Dzisiejszą recenzję zacznę nietypowo, bo od znanego chyba większości cytatu, nawiązującego do stwierdzenia, iż grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców. Jeśli przyjrzeć się dokładniej znaczeniu tych słów, można potwierdzić w wielu przypadkach ich słuszność. Nie bez powodu nawiązałam do nich, gdyż powieść Pana Wiesława Hopa pod tytułem „Długa...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna bardzo ciekawa książka, którą czyta się z wielkim zainteresowaniem ,wprost nie można się od niej oderwać. Polecam szczególnie kobietom

Z dystansem i ironia poprowadzona postać głównego bohatera dodaje powieści smaczku, wciągając w fabułę. Powieść daje możliwość zżycia się z bohaterem. Ciekawie poprowadzona intryga. Zakończenie emocjonujące. Jak zwykle u autora piękne opisy bieszczadzkiej przyrody. Polecam i gratuluje autorowi nowej dobrej powieści.

• Thriller, sensacja, kryminał
  • Recenzenckie/Sztukater.pl
  • Przeczytane 2021
  • W oczekiwaniu na więcej opini
  • 2020

Wiesław Hop Długa noc Zobacz więcej