Bound by Hatred

Cora Reilly Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Born in Blood Mafia Chronicles (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Smashwords Edition
dark mafia erotyk
Bound by Hatred
Born in Blood Mafia Chronicles (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
angielski
dark mafia erotyk

Wracamy do oddziału w Nowym Jorku. Niebezpieczny brat Luki capo z tego oddziału nie potrafi sobie odpuścić i wyrzucić z pamięci nieokrzesanej siostry swojej szwagierki Arii- Gianny.
Postanawia wziąć ją za żonę i dobija targu z jej ojcem na ślubie Arii i Luki. Rocco Scuderii z chęcią pozbywa się problemu. Gianna od początku się stawia i robi awantury z tego powodu. Pragnie...

Historia, która w ciekawy sposób ukazuję naturę człowieka. Miłość, która z czasem się rozwija i wewnętrzne rozterki.

No tą część to uwielbiam - zarówno treść jak i lektorów.
Ona - dziewczyna z charakterem to chyba mało powiedziane, taki totalnie niepokorny diabeł wcielony.
On - fifarafa o wysokim mniemaniu o sobie, ale przy tym taki, w którym można się zakochać.
No i oni się połączyli... mieszanka wybuchowa, mnóstwo zwrotów akcji, świetne poczucie humoru, a przy tym pełna gama emocji. Tą...

Jakże miło było kolejny już raz zajrzeć do domu Vitiellich i zagłębić się w historii jednego z niebezpiecznych synów mafijnej rodziny. Wiedziałam, że po tej części wszystkie moje wahania,wobec dwójki bohaterów, odejdą w zapomnienie. Spodziewałam się wiele i nie mogę narzekać na nudę. Świetna kontynuacja, ciekawi aktorzy i dynamiczny rozwój wydarzeń. Polecam

Gianna Scuderi...

Ot, czytadło na jeden wieczór dla relaksu. Z całej serii ta jest najlepsza.

Naprawdę nie wiem, czemu ja to sobie robię. Nie lubię romansów mafijnych, a jednak raz na jakiś czas sięgam po coś takiego, no bo to lekkie i może nawet potrafi czasem być przyjemne. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że Cora Reilly napisała jeden naprawdę genialny romans mafijny (Twisted Pride) i może po prostu mam nadzieję, że jeszcze trafię na takie cudo u tej autorki....

Super seria.. Dobrze się czyta

O tak Zaczynając Czytać SERIE ZŁĄCZNYCH nie spodziewałam się tego, że aż tak się wciągnę.
Wąchałam się and kupnem ale nie żałuję i będę kupować każda ale To każda książkę CORY ♥️♥️♥️❤️
Warto przeczytać nawet kilka razy, ponieważ chcę się wracać do tych książek są bardzo wciągające.

Przeczytam każda książkę wydana przez tą autorkę Pisarkę ponieważ warto ❤️

„Złączeni nienawiścią” to trzeci tom słynnej serii mafijnej Born in Blood Mafia Chronicles.

Gianna i Matteo to najbardziej wybuchowa nieobliczalna para. Każde z nich chce postawić na swoim i nie odpuści. Gianna jest uparta, pyskata, zawsze mówi to co myśli. Przez co zawsze pakuje się w kłopotu. Ale nie zamierza podporządkować się woli ojca i nie chce poślubić Matteo. Na...

ta część jest wyjątkowo urocza. momentami naprawdę zabawna, za sprawą głównego bohatera.

Dyskusje

1 463