Renegade Lady

Okładka książki Renegade Lady Dawn Martens, Emily Minton
Okładka książki Renegade Lady
Dawn MartensEmily Minton Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Renegade Sons MC (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Renegade Sons MC (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-01-29
2014-01-29
romans MC erotyka

Okładka książki Renegade Reject Dawn Martens, Emily Minton
Renegade Reject Dawn Martens, Emily...
Okładka książki Kade Chantal Fernando, Dawn Martens
Kade Chantal Fernando, D...
Okładka książki Chase Chantal Fernando, Dawn Martens
Chase Chantal Fernando, D...

Kochali się od początku, ale jeden błąd zmienił w ich życiu wiele. Jak poradzić sobie, gdy najlepszy przyjaciel zostawia cię samą w najtrudniejszym momencie? Ona stała się zimna jak lód, on dawał jej czas, ale już wystarczy, Teraz jest jego, nawet jeśli miałby ją do tego zmusić.

W ogóle nie podobała mi się ta książka. Jeden głupi pomysł gonił następny. Wybory życiowe Jenny były dla mnie żenujące i to jak zmarnowała swoje życie po szansie jaką dostała było zwyczajnie głupie. Dopiero pod koniec coś ciekawszego się zadziało, ale ogólnie książka nie była warta mojego czasu.

Książka trzyma w napięciu;)
Jest tu dużo przemocy, dramatu, sarkazmu, seksu i humoru;)
Jedyne co trochę mnie uwierało to ta przepaść 6 lat... Nie mógł wcześniej upomnieć się o to co uważał za swoje? Niby taki samiec alfa i wgl. a tyle by czekał? ;/ To po prostu dziwne -__-
Mimo wszystko czytając nie ma czasu na nude:D
Polecam!

Książka trzyma w napięciu;)
Jest tu dużo przemocy, dramatu, sarkazmu, seksu i humoru;)
Mimo wszystko czytając nie ma czasu na nude:D
Polecam!

fajna pospolita historia ale co? to szok niby historia do przewidzenia ale zaskoczenie wielkie bo nie taka jak inne....warto przeczytać

2058

Oj to co przeżyła Jenna będąc dzieckiem ze swoją matką , a potem w KM swojego ojca,nie ojca "dawcy spermy" to nie życzę nikomu. Jak rodzice mogą tak traktować swoje dzieci ,masakra:) Całe szczęście,że do tego klubu przyjechał Chipper i zabrał ją do siebie.Tam Jenna miała cudowne dzieciństwo dzięki niemu i jego żonie Mindy, od początku jest zadurzona w bracie Chippa, Kiddzie, on też coś czuje do Jenny, ale ona jest jeszcze dzieckiem, więc postanawia poczekać aż będzie miała 18 lat i chce uczynić ją swoją Starą i prawie mu się to udaje, gdyby nie wypadek jaki zrobiła jego była dziewczyna i to jak potem potraktował Jenny, ona mu tego nie chce wybaczyć i gdy ma 18-tkę decyduje się zostać w klubie jako dziwka klubowa , ta zemsta na Kiddzie trwa aż 6 lat, Kidd w końcu nie daje za wygraną i oznacza ją jako swoją Starą , walczy o nią i wszystko się dobrze kończy, bardzo wzruszający jest Epilog , biedny Chipper tyle lat mija od śmierci jego żony, a on dalej nie może się z tym pogodzić, że jej już nie ma , tęskni za nią i kocha ją bardzo mocno.

Miłość na przekór bym napisała o bohaterach którzy robią problemy sobie na wzajem przez większość opisanej historii. Czyta się przyjemnie i szybciutko. Polecam.

Ksiazka od damego poczatku zapowiadala sie ciekawie i taka byla ale..., no wlasnie bylo jedno ale, ktore zadecydowalo, ze nie moge dac wyzszej oceny. Chodzi o glowna bohaterke Jenne, nagle z wystraszonej, grzecznej nastolatki w ciagu kilku tygodni zmienia sie w zimna, wyrachowana klubowa dziwke rzucajaca wulgaryzmami. Wcale mi ta przemiana sie nie podobala, spodziewalam sie po niej czegos innego tym bardziej, ze dostala od zycia taka szanse i wlasnie za tak negatywnie odebrana jej postac daje tylko 7 gwiazdek.

Wow - początek wstrząsający. Jak cos takiego można przezyć? jak ojciec mógł pozwolic na takie rzeczy o ku.... 16 letnia jenna został oznaczona przez Timmonsa - kurde co tu duzo mówić facet ma skłonności pedofilskie. A do tego na wszystko pozwolił jej ojciec. Całe szczęscie, ze została "uratowana" Nowe miejsc, nowy klub, szana na normalnośc i poznaje Kidda, oczywiście nic nie jest łatwe sytuacja musi sie skomplikować, musza pojawic sie niedomowienia ale na oczywiście pojawia sie zakończenie takie jak byc powinno

ta książka to ogień. ma wszystko: bandę motocyklistów, jest pełna wulgaryzmów, dziewczyn, narkotyków, przemocy, a w tym wszystkim jest Jenna i Kidd. podobają mi się role głównych bohaterów, właśnie tacy powinni być, nic dodać, nic ująć. ma być mocno, gwałtownie, z pasją i namiętnie. ta książka ma charakter, więc dla mnie jest mniam. przeczytałam ją wczoraj i mam szczerą chęć dziś przeczytać ją kolejny raz.

Bardzo podoba mi się główna bohaterka. Takie lubię :) No i prolog, łezka mi się w oku zakręciła.

• 2015
  • 2015