Pragnę cię

Okładka książki Pragnę cię Irene Cao
Okładka książki Pragnę cię
Irene Cao Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Trylogia zmysłów (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Trylogia zmysłów (tom 3)
2015-07-14
Wojciech Wąsowicz, Marta Natlia Wróblewska
erotyka

Na półkach: , , , , , ,

Beznadziejna książka. Nudna i nijaka. Cieszę się, że mam tę serię już z głowy.

Beznadziejna książka. Nudna i nijaka. Cieszę się, że mam tę serię już z głowy.

Ech, przeczytałam bo przeczytałam ale chyba tylko po to, by zobaczyć jak to wszystko się skończy. Elena bardzo cierpi po rozstaniu z Leonardem. Szuka zapomnienia w przygodnym seksie, który nie daje jej satysfakcji. Staje się zgorzkniała i niszczy wszystko. Do czasu.

Cały czas czekałam na jakąś głębszą przemianę głównej bohaterki i jie doczekałam się. Jak jej nie lubiłam tak dalej nie lubię. Zakończenie bardzo przewidywalne. Najsłabsza z części.

jedna z moich ulubionych trylogii. polecam każdej miłośniczce romansów

jedna z moich ulubionych trylogii. polecam każdej miłośniczce romansów

_______________________

29 letnia Elena jest piękna i niewinna. Jej świat to sztuka i barwy, nie wie czym jest namiętność. Kobieta podejmuje się restauracji fresku w Wenecji. Wszystko zmienia się kiedy poznaje Leonardo - międzynarodowej sławy szefa kuchni, który nagle pojawia się w jej życiu, zmieniając je diametralnie. Mężczyzna całkowicie odmienią jej sferę erotyczną , otwiera przed nią nowe możliwości. Oprócz sztuki kulinarnej , która w jego dłoniach zmienia się w totalna ekstazę dla podniebienia , mężczyzna wie również jak rozbudzić rozkosz w kobiecie, sprawić by wszystkie zmysły zostały wyostrzone.
Oczywiście jest jeden warunek...

To jest krótki opis pierwszej części, w dalszych mamy oczywiście kontynuację losów bohaterów. Jak one się potoczą? Jaki warunek musi spełnić Elena ?? Czy Leonardo jest zdolny do uczuć ??
Musicie przeczytać 😍

Pamiętam jak dziś , dzien w którym dostałam te książki od koleżanki, do przeczytania.
Oderwałam się dopiero, jak skończyłam wszystkie trzy części.
Bardzo mnie zaintrygowała ta seria, sposób w jaki autorka przedstawiła uczucia, napięcie , które było aż namacalne przy tej dwójce zupełnie obcych sobie ludzi. Cala seria to istna uczta dla zmysłów.
Wszystko jest spójne, książki nie są jakoś bardzo długie, więc czyta się naprawdę szybko.
Jeżeli ktoś lubi tego typu rodzaj to polecam 😍
Ja jestem totalnie zauroczona , czytałam je już jakiś czas temu, niebawem zamierzam do nich wrócić.
Ogólnie są bardzo ciężko dostępne. Jakiś czas polowałam na całą serię i w końcu mi się udalo!

_______________________

Miałam audiobooka, i chyba dlatego zdecydowałam się przesłuchać, bo nie miałam nic innego na podorędziu. Kiedy przychodzą "momenty", lektorka czyta beznamiętnym, matowym głosem, jakby czytała gazetę. To chyba reakcja obronna na tekst, mam wrażenie, że lektorka czuje się zażenowana treścią. Nie wiem dlaczego sięgnęłam po tą książkę, często przewijałam do przodu, bo nie dało się tego słuchać. Może dla młodego czytelnika będzie to jakieś odkrycie, mnie nie porwało. Tani, przewidywalny romans z elementami erotycznymi. Blee. Nie polecam.

Końcówka tej porąbanej trylogii jest dużo ciekawsza, jak już przebrnie się początek książki, w której Elena, krótko mówiąc, szmaci się, by zapomnieć o facetach z jej życia, przy okazji niszcząc także relacje z najlepszą przyjaciółką. Przełomowym momentem jest wypadek, który sprawia, że Leonardo ponownie pojawia się w życiu Eleny i zabiera ją na rodzinną wyspę Stromboli - i znowu czytałam w ręce trzymając otwarte mapy google. Jakie ma być zakończenie tej historii, pewnie każdy się domyśli, ale ogólnie, gdyby nie fakt, że kocham włoskie klimaty, szczególnie kulinarne, oceniłabym tą książkę, ba, całą trylogię znacznie niżej. Po inne powieści autorki raczej już nie sięgnę.

polecam poplątana historia ale trzeba przeczytać do końca

polecam poplątana historia ale trzeba przeczytać do końca

Początek książki pokazuje jak bardzo bohaterka przestaje się szanować i rani najbliższe osoby w swoim otoczeniu ciężko trochę przez to przebrnąć na szczęście od połowy książka już jest dużo lepsza i ciekawsza

Podarowałam sobie ostatni rozdział. Już nie miałam siły tego czytać. Szkoda czasu.

Dosyć dobrze się czytało.

Dosyć dobrze się czytało.

• 2015
  • 2017